موثرترین راه برای حذف موهای زائد زیر بغل زنان

موثرترین راه برای حذف موهای زائد زیر بغل زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

موثرترین راه برای حذف موهای زائد زیر بغل زنان

موهای زائد زیر بغل از جمله موهای طبیعی بدن هستند که به دلیل ایجاد تعرق بیش از حد به عنوان موهای زائد و مزاحم تلقی می شوند ، از این رو در این مقاله موثرترین راه برای حذف موهای زائد زیر بغل زنان مورد بررسی قرار گرفته شده است .

موهای زائد زیر بغل

در رابطه با موثرترین راه برای حذف موهای زائد زیر بغل می توان عنوان نمود که لیزر به دلیل نتایج شگفت انگیر و ایمن بودن آن ، بهترین  راه حذف موهای زائد این ناحیه به شمار می رود .

لیزر موهای زائد زیر بغل

به منظور لیزر موهای زائد زیر بغل لازم است ، چندین جلسه درمان انجام شود تا کلیه موها وارد فاز رویشی شده و به اندازه ی کافی ملانین تولید نمایند ، زیرا اشعه ی لیزر ریشه ی موها را که حاوی ملانین سیاه رنگ می باشد ، مورد هدف قرار می دهد و با نور بسیار قوی و متمرکز خود که در ملانین جذب و تولید گرما می کند ، به طور موثری فولیکول های مو را می سوزاند . به دلیل بسته بودن فضای زیر بغل و تعرق زیاد این ناحیه ، معمولا پوست زیر بغل تیره می باشد ، از این رو چون در پوست تیره نیز ملانین وجود دارد و با تابش اشعه ی لیزر ، ملانین سیاه رنگ پوست نیز اشعه ی لیزر را جذب خواهد کرد ، احتمال سوختگی پوست توسط اشعه ی لیزر وجود دارد ، لذا پزشک متخصص ضمن انتخاب دستگاه لیزر مناسب با پوست های تیره باید تنظیمات صحیح دستگاه را جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از جلسات لیزر درمانی ، اعمال نماید . پس از حذف موهای زاید در پایان جلسات لیزر درمانی ناحیه ی زیر بغل ، چون دیگر نیاز به تراشیدن مکرر موها نیست ، پوست ناحیه ی زیر بغل روشن تر خواهد شد و پوست آن ترمیم می گردد . پس از اتمام جلسات لیزر موهای زیر بغل انتظار می رود تا 90 درصد موهای زائد از بین روند و درصد باقی مانده موها نیز به شدت ضعیف شده ، به گونه ای که این موها به شکل کرک های کم رنگ در خواهند آمد .

تعداد جلسات لیزر موهای زائد زیر بغل

تعداد جلسات لیزر موهای زائد زیر بغل با توجه به قدرت دستگاه لیزر انتخابی و مقاومت موها از فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد ، اما معمولا طی 4 الی 6 جلسه ، درصد زیادی از موهای زائد زیر بغل از بین خواهند رفت .

الکترولیز موهای زائد زیر بغل

در روش الکترولیز از جریان الکتریکی جهت سوزاندن ریشه ی موها طی چند جلسه استفاده می شود که این جریان توسط سوزن مخصوص و ریزی که در کنار ریشه ی مو قرار می گیرد ، منتقل می گردد ، از این رو این روش با درد همراه خواهد بود و به دلیل حساس بودن ناحیه ی زیر بغل ، روش لیزر درمانی در این مورد نتیجه بهتری حاصل خواهد کرد . انجام الکترولیز موهای زائد باید توسط پزشک متخصص صورت پذیرد ، در غیر این صورت به دلیل عدم تخصص فرد الکترولیز کننده ، فرکانس بالای جریان الکتریکی موجب آسیب دیدن بافت های اطراف موهای زائد خواهد شد . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X