قیمت لیزر موهای زائد پشت لب در تهران و ایران

قیمت لیزر موهای زائد پشت لب در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت لیزر موهای زائد پشت لب در تهران و ایران

خانم ها همه ی موهای بدن به جز موی ابرو ، مژه و موهای ناحیه ی سر را ، موی زائد تلقی می کنند ، از این روش های دائمی حذف موهای زائد برای آنها بسیار حائز اهمیت می باشد ، از این رو در این مقاله ، قیمت لیزر موهای زائد پشت لب مورد بررسی قرار گرفته شده است .

موهای زاید پشت لب

موهای زاید پشت لب ؛ از جمله موهای زائدی هستند که با رشد سریع و در معرض دید قرار داشتن ، همواره رفع آنها برای خانم ها در اولویت قرار دارد ، از این به منظور از بین بردن دائم این موها می توان از روش لیزر درمانی استفاده کرد . در روش لیزر موهای زائد ، پزشک متخصص پوست و لیزر با تنظیم دستگاه با توجه به نوع پوست و موی فرد ، اشعه ی لیزر را به پوست پشت لب فرد می تاباند ، اشعه ی لیزر از پوست عبور کرده ، توسط ملانین سیاه رنگ ریشه ی مو جذب شده و با حرارت ایجاد شده در ریشه ی مو ، فولیکول های مو بدون آسیب به بافت های اطراف خواهند سوخت و بدین ترتیب ریشه ی موهای زائد پشت لب به صورت اساسی از بین خواهند رفت .

قیمت لیزر موهای زائد پشت لب

در رابطه با قیمت لیزر موهای زاید پشت لب می توان گفت که این هزینه با توجه به وسعت و سانتی متر از  پوست که لیزر می شود ، تعیین خواهد شد که به دلیل عدم تعیین تعرفه ی مشخص از سوی وزارت بهداشت ، در کلینیک های دولتی و خصوصی این عمل زیبایی با هزینه های متفاوتی ارائه می شود . اما به طور تقریبی و میانگین انجام هر جلسه لیزر درمانی موهای زائد پشت لب ، 30 تومن خواهد شد که با احتساب 4 الی 6 جلسه درمان مورد نیاز جهت رفع کامل موهای زائد پشت لب ، هزینه کامل آن حداکثر حدود 200 هزار تومان خواهد شد . شهر و منطقه ای که کلینیک زیبایی در آن واقع شده بر روی کلیه خدمات زیبایی از جمله لیزر درمانی موهای زائد تاثیرگذار خواهد بود ، از این رو می توان گفت که لیزر موهای زائد در کلان شهرهایی نظیر تهران و در مناطق گران قیمت آن ، با هزینه ی بالاتری انجام می شود .

متخصص پوست و مو

انجام هر گونه عمل زیبایی تنها باید توسط پزشک متخصص و با توجه به وضعیت سلامت فرد صورت پذیرد ، لذا از انجام هر گونه عمل زیبایی نظیر لیزر موهای زائد توسط افراد غیرمتخصص و پزشکان عمومی جدا خودداری نمائید ، زیرا مواردی بسیاری گزارش شده است که افراد متخصص موجب وارد کردن صدمات جبران ناپذیری به زیبایی و سلامت فرد شده اند . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X