روشی دائمی برای از بین بدن موهای زائد بینی

روشی دائمی برای از بین بدن موهای زائد بینی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روشی دائمی برای از بین بدن موهای زائد بینی

آراسته و منظم بودن فرد به هنگام حضور در جمع در بالا بردن اعتماد به نفس بسیار تاثیرگذار می باشد ، اما در برخی مواقع ، موارد کوچکی نظیر موهای زائد بینی که بیش از حد معمول رشد کرده اند ، موجب خجالت فرد به خصوص در آقایان می شود ، از این رو در این مقاله به بررسی آن پرداخته شده است .

موهای زاید روی بینی

در رابطه با روشی دائمی برای از بین بدن موهای زائد بینی می توان عنوان نمود که استفاده از اشعه ی لیزر می تواند به طور موثر و قابل قبولی فرد را از شر موهای زائد بینی خلاص نماید ، اگر چه وجود موهای زائد بینی خود نوعی سد دفاعی در برابر ورود میکروب ها و گرد و غبار می باشد ، اما رشد بیش از اندازه ی این موها در برخی افراد تنها خجالت زدگی برای فرد به همراه دارد ، از این رو با لیزر درمانی موهای زائد بینی می توان به همیشه آنها را از بین برد .

لیزر موهای زائد بینی

با تابیدن اشعه ی لیزر به موهای زائد بینی ، ملانین سیاه رنگ موجود در ریشه ی موهای زائد ، اشعه را جذب کرده و در آنجا گرمای حاصل از اشعه موجب سوزاندن ریشه ی مو خواهد شد ، در نتیجه به کمک لیزر به طور چشمگیری موهای زاید بینی از بین خواهند رفت . اگر چه می توان با روش های موقت نیز موهای زاید بینی را از بین برد اما مجددا شاهد رشد سریع این موهای نفرت انگیز خواهیم بود ، لذا روش های دائمی نظیر لیزردرمانی بسیار موثرتر و بهتر خواهد بود .

تعداد جلسات لیزر درمانی موهای زائد بینی

تعداد جلسات لیزر درمانی موهای زائد بینی به مقاومت ریشه ی موهای زاید بینی و دستگاه لیزر مورد استفاده بستگی دارد . لیزر درمانی موهای زائد بینی با درد بسیار خفیفی همراه است که فرد به راحتی می تواند آن را تحمل نماید ، از این رو هرگز نگران درد حاصل از لیزر درمانی نباشید .

مراجعه به کلینیک های تخصصی

انجام هر گونه عمل زیبایی نظیر لیزر درمانی تنها باید در کلینیک پوست و مو توسط پزشک متخصص صورت پذیرد و از انجام عمل های زیبایی خود نزد افراد غیرمتخصص و پزشکان عمومی خودداری نمائید زیرا موارد بسیاری گزارش شده است که به خاطر ناآگاهی فرد یا وعده ی هزینه پایین ، صدمات جبران ناپذیری به زیبایی و سلامت فرد وارد شده است . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X