روش همیشگی حذف موهای زائد اندام تناسلی زنان و مردان

روش همیشگی حذف موهای زائد اندام تناسلی زنان و مردان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش همیشگی حذف موهای زائد اندام تناسلی زنان و مردان

از بین بردن دائمی موهای ضخیم و تیره ی اندام تناسلی زنان و مردان بسیار مفید خواهد بود ، زیرا موهای زائد را حذف می کند و شکل مناسب تری به اندام تناسلی خواهد داد ، از این رو در این مقاله روش همیشگی حذف موهای زائد اندام تناسلی زنان و مردان ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

موهای زائد اندام تناسلی

در رابطه با موهای زائد اندام تناسلی زنان و مردان می توان گفت که جهت حذف موهای این ناحیه توسط لیزر می توان به طور ایمن و بی خطر و حتی با درد بسیار ناچیز ، برای همیشه از شر این موها رهایی یافت . با از بین رفتن موهای زائد بدن فرد احساس بهتری خواهد داشت ؛ به خصوص در فصل تابستان که وجود موهای زائد موجب تعرق بیشتر و ایجاد بوی بدی خواهد کرد .

لیزر موهای زائد اندام تناسلی

در دوش لیزر درمانی موهای زائد اندام تناسلی زنان و مردان ، به کمک دستگاه لیزر ، اشعه ی لیزر به پوست ناحیه ی تناسلی تابیده می شود ، اشعه از روی پوست به فولیکول مو تابیده می شود که در ریشه ی مو به دلیل ملانین سیاه رنگ ، جذب شده و تولید گرما می کند ، این گرما ریشه ی موهای زاید را می سوزاند و موجب از بین رفتن ریشه ای موهای زاید می گردد . تیره بودن ناحیه ی تناسلی نسبت به دیگر نقاط بدن موجب خواهد شد که به دلیل وجود ملانین در پوست ، اشعه ی لیزر جذب شده و پوست ناحیه ی تناسلی را بسوزاند از این رو جهت استفاده از دستگاه لیزر ، ضمن انجام تنظیمات صحیح دستگاه ، باید دستگاه Nd:YAG انتخاب گردد زیرا این نوع لیزر دارای طول موج بیشتر و مناسب تری است که به پوست ناحیه ی تناسلی آسیب نخواهد رساند .

هزینه ی لیزر موهای زائد اندام تناسلی زنان و مردان

وسعت ناحیه ، نوع لیزر انتخابی و تعداد جلسات لیزر مورد نیاز جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب  تعیین کننده ی هزینه ی کل موهای زائد اندام تناسلی زنان و مردان می باشد . در حال حاضر به طور میانگین هر جلسه لیزر درمانی ناحیه ی بیکینی ( اندام تناسلی زنان و مردان ) ، 50 هزار تومان خواهد بود . لیزر درمانی موهای زاید ناحیه ی بیکینی دردناک نیست و به خوبی می توان درد ناچیز آن را تحمل کرد . با از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی مردان و یا زنان ، پوست این ناحیه در اثر تابش اشعه ی لیزر روشن و جوان تر خواهد شد ، زیرا لیزر تاثیرات مثبتی بر روی پوست دارد . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X