چگونه موهای زائد زیر پوستی را از بین ببریم؟

چگونه موهای زائد زیر پوستی را از بین ببریم؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چگونه موهای زائد زیر پوستی را از بین ببریم؟

موهای زائد زیر پوستی معمولا به صورت یک برآمدگی قرمز و چرکی که در آن مو به جای رشد بر روی پوست ، زیر پوست رشد می کند ، نمایان می شود و اگر به موقع درمان نگردد ؛ چرک موجود در آن ایجاد عفونت و مشکلات پوستی برای فرد خواهد کرد ، از این رو در این مقاله ، به بررسی روش موثر از بین بردن آن پرداخته شده است .

موهای زائد زیر پوستی

تحقیقات نشان می دهد که رشد مو زیر پوست معمولا در افرادی که موهای صافی ندارند ، تشکیل می شود اما در افرادی که موهای صافی نیز دارند ، پس از صلاح در نواحی بیکینی ، زیر بغل ، پشت لب ، اطراف چانه و زیر گردن نیز ایجاد می شوند . خارج کردن موهای زاید زیر پوستی ، همواره دردناک است زیرا چرک جمع شده در زیر پوست به سرعت عفونی شده و عفونت تیز به تخریب لایه ی سطحی پوست می پردازد ، در نتیجه به هنگام فشار دادن و خارج کردن موهای زیر پوستی ، فرد احساس درد شدیدی خواهد کرد . شاید وجود تعداد محدودی موهای زاید زیر پوستی ، مشکل چندانی به نظر نرسد اما در برخی افراد تعداد این موهای زائد فراتر رفته و فرد را مشکل جدی مواجهه می کنند ، از این روش درمان موثر این موها برای برخی افراد حائز اهمیت می باشد .

لیزر موهای زاید زیر پوستی

موهای زاید زیر پوستی را می توان به کمک روش لیزر درمانی برای همیشه برطرف نمود زیرا لیزر ، مو را به طور کامل از ریشه می سوزاند و دیگر مویی وجود نخواهد داشت که در زیر پوست رشد کند و پوست را دچار مشکل سازد . اشعه ی لیزر در ملانین سیاه رنگ فولیکول مو جذب شده و با ایجاد گرمای تولید شده توسط نور متمرکز و پرقدرت لیزر ، ریشه ی مو به طور کامل سوزانده می شود ، کل موهای زائد و موهای زیر پوستی یک ناحیه از بدن را می توان به کمک لیزر برای همیشه از میان برداشت . لیزر موهای زائد روشی موثر و ماندگار برای حذف موهای زائد نواحی مختلف صورت و بدن است ، این روش با عوارض موقتی ، از جمله روش های بی خطر و ایمن رهایی از موهای زائد می باشد . موهای زائد زیر پوستی در نواحی مختلف صورت و بدن به تعداد جلسات درمانی متفاوتی نیاز دارند ، زیرا مقاومت موها در نواحی مختلف بدن نیز متفاوت می باشد . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X