هزینه و قیمت لیزر افیرم برای جوانسازی پوست در تهران

هزینه و قیمت لیزر افیرم برای جوانسازی پوست در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت لیزر افیرم برای جوانسازی پوست در تهران

توجه به زیبایی پوست صورت همواره امری مهم می باشد و در هر فرهنگ و قومیتی برخورد متفاوتی با این موضوع خواهد شد، برای جوانسازی پوست روش های متعددی وجود دارد که از جمله این روش ها استفاده از لیزر می باشد که دستگاه های لیزری متفاوتی در جهت برطرف کردن مشکلات پوستی وجود دارد ، یکی از دستگاه های لیزری پوست افیرم می باشد که باید دید هزینه و قیمت لیزر افیرم برای جوان سازی پوست در تهران چه میزان می باشد.

کاربرد لیزر در پوست

از لیزر در درمان بسیاری از مشکلات پوستی شامل از بین بردن خطوط دور چشم، رفع جای جوش و آبله، کمک به بهبود رنگ پوست و از بین بردن خال ها استفاده می گردد.

لیزر افیرم

لیزر افیرم جهت جوانسازی پوست در سطح پوست زخم ایجاد نخواهد کرد و این روش ایمن و بی خطر می باشد، استفاده از این روش باعث کاهش چروک پوست و سفت شدن آن و روشن تر شدن پوست صورت می شود اما برای کسب نتیجه بهتر یک جلسه درمان برای پوست کافی نخواهد بود و جلسات درمانی باید با فاصله چند ماهه انجام شود تا مشکلات پوست از بین رود.

قیمت لیزر افیرم

قیمت لیزر افیرم با توجه به نوع دستگاه و ناحیه تحت درمان و تعداد جلسات مشخص می شود و با توجه به این موضوع که لیزر افیرم باید طی چند جلسه با فاصله زمانی انجام گیرد تعداد جلسات مشخص کننده قیمت و هزینه لیزر خواهد بود.

مراقبت های پس از لیزر

پس از انجام هر نوع لیزری در پوست جهت جوانسازی پوست ملتهب می گردد و در آن سوزش ایجاد خواهد شد در این صورت و پس از انجام لیزر بیمار نباید صورت خود را تا ۲۴ ساعت شستشو نماید و نباید پوست را ماساژ داده و تا چندین روز از مواد آرایشی استفاده ننماید، بیمار باید از در معرض آفتاب قرار گرفتن دوری نماید و تا حد ممکن از ضد آفتاب استفاده کند. قیمت لیزر افیرم در هر منطقه از شهر تهران با توجه به امکانات مراکز لیزری متفاوت می باشد و به تعداد جلسات بیمار بستگی دارد ، دستمزد متخصصین و منطقه مراکز لیزری نقش مهمی در بالا رفتن قیمت لیزر افیرم دارند و در هر مرکز درمانی تعرفه متفاوتی برای بیمار تعیین میگردد   اما این مراکز همواره با ارائه تخفیف به بیماران درصد جلب رضایت آنها می باشند.   هزینه جوانسازی پوست جراحی لیزر پوستی به عنوان یک روش زیبایی شناخته می شود، بنابراین بیمه پزشکی آن را پوشش نمی دهد.هزینه کلی شما نیز بستگی به تعداد جلسات مورد نیاز شما و همچنین منطقه تحت درمان دارد. بعضی از متخصصین پوستی با تجربه نیز ممکن است در هر جلسه بیشتر هزینه دریافت نمایند،درصد بسیاری از بیماران نیاز به چندین جلسه دارند تا زمانی که نتایج دلخواه خود را به دست آورند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X