هایفو پوست صورت در بهترین کلینیک پوست تهران

هایفو پوست صورت در بهترین کلینیک پوست تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هایفو پوست صورت در بهترین کلینیک پوست تهران

حفظ زیبایی چهره خواسته هر انسانی می باشد و داشتن چهره ای زیبا به داشتن اعتماد به نفس بالا کمک می نماید ، اگر بر اثر عوامل مختلف این زیبایی دچار خدشه گردد برگشت دوباره جوانی به پوست دغدغه هر فردی خواهد بود و نداشتن چین و چروک و جوان بودن پوست پایه زیبایی خواهد بود حال باید دید هایفو پوست صورت در بهترین کلینیک تهران چگونه انجام می شود. زیبایی هر پوستی به بافت های  زیرین پوست بستگی دارد و هنگامی که این کلاژن ها بر اثر عواملی از بین روند و دچار تخریب گردند زیبایی پوست مختل گردیده و پوست دچار شل شدگی و افتادگی خواهد شد.

هایفو پوست صورت

هایفو صورت به دلیل وجود آثار پیری در پوست و ایجاد چین و چروک عمیق در سطح پوست انجام می گیرد و امواج هایفو با ایجاد گرما و انرژی سبب می گردند تا ساخت کلاژن دوباره در پوست از سر گرفته شود و پوست به طور طبیعی لیفت و کشیده شود و از چین و چروک رهایی پیدا نماید. در کلینیک های اختصاصی پوست خدمات مختلفی با روشهای متفاوت به بیماران ارائه می گردد، در شهر تهران به دلیل جمعیت بالا وجود کلینیک های تخصصی پوست بیشتر از سایر شهرستانها می باشد و هر یک از کلینیک ها مدعی این موضوع می باشند که از بروز ترین دستگاه ها و بهترین متخصصین در درمان بیماران استفاده می نمایند بنابراین تعیین یک کلینیک به عنوان بهترین کلینیک تا حد زیادی به رضایت مراجعه کنندگان به آن کلینیک بستگی خواهد داشت تا تبلیغات این گونه کلینیک ها.

مزایای هایفوتراپی

هایفوتراپی پوست صورت کمترین آسیب ممکن را به سطح پوست می رساند و در پوست سوختگی و لک ایجاد نخواهد کرد ، در این روش لیفت صورت نسبت به سایر روشها بیشتر می باشد و کشیده شدن پوست صورت بعد از پایان همان جلسه اول قابل مشاهده می باشد و بیمار بعد از هایفوتراپی به دوره نقاهت نیازی ندارد و می تواند سریع به کار خود بازگشت داشته باشد. هایفو پوست صورت روشی کاملا امن برای رفع چین و چروک پوست در یک جلسه می باشد که اثرات طولانی مدتی در حفظ جوانی پوست برای بیمار خواهد داشت و به دلیل غیر جراحی بودن مورد توجه بسیاری از بیماران می باشد که تمایلی به روشهای جوانسازی صورت با جراحی ندارند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X