معایب هایفو برای پوست صورت چیست؟

معایب هایفو برای پوست صورت چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

معایب هایفو برای پوست صورت چیست؟

بالا رفتن سن و وجود عوامل دیگری موجب می گردد تا پوست دچار مشکلاتی مانند افتادگی و چین و چروک گردد و خطوط چروک در تمام پوست صورت ظاهر شود ، گر چه عمق این چروک ایجاد شده در تمام نواحی صورت یکسان نخواهد بود ولی وجود آنها باعث تغییرات اساسی در چهره شده و حالت و فرم صورت را خسته و پیر نشان خواهد داد، روش هایفوتراپی به عنوان بهترین روش لیفت صورت می باشد که باید ببینیم معایب هایفو برای پوست صورت چیست.

هایفو پوست

هایفو جدیدترین و بهترین تکنولوژی لیفت صورت می باشد که در تمام کلینیک های اختصاصی پوست جهت رفع چروک صورت برای بیماران استفاده می گردد، در این تکنولوژی امواج دستگاه با ایجاد گرما و انرژی باعث بازسازی بافت های تخریب شده پوست شده و پوست تازه و جوان خواهد شد.

معایب هایفو

روش هایفو روشی تایید شده و کاملا امن برای پوست صورت  می باشد و ممکن است بیمار در هنگام عمل هایفو کمی احساس گرما نماید، پس از رفع افتادگی پوست صورت توسط روش هایفو پوست مقداری ملتهب و قرمز خواهد شد و در بعضی بیماران در ناحیه درمان شده تورم ایجاد می گردد که این علائم طی چند ساعت بعد از هایفوتراپی رفع خواهند شد. هایفوتراپی پوست صورت به دلیل تنظیم صحیح امواج در سطح پوست سوختگی یا لک ایجاد نخواهد کرد و پوست بعد از هایفوتراپی نه تنها شاداب و جوان میگردد بلکه منافذ آن نیز بسته خواهد شد و سطح پوست یکدست و صاف می شود.

جلسات هایفوتراپی

بیشتر بیماران به یک تا دو جلسه هایفوتراپی برای پوست خود نیاز دارند و این جلسات باید با فاصله ۶ ماهه انجام گیرد زیرا تا چند ماه بعد از هایفوتراپی روند بهبودی و سفت شدن پوست ادامه خواهد داشت و نتیجه اصلی هایفو بعد از گذشت چند ماه روی پوست مشخص می گردد. معایب هایفو برای پوست در حدی نمی باشد که بیمار از انجام این روش احساس خطر نماید و یا از انتخاب این روش برای جوانسازی پوست خود پشیمان یا منصرف گردد ، به دلیل تنظیم دقیق امواج هایفو در عمق مناسب هیچ آسیبی به بافت ها و ماهیچه های پوست نخواهد رسید و بدین دلیل و عوارض بسیار کم و غیر جراحی بودن این روش و نداشتن دوره نقاهت بهترین روش حال حاضر برای جوانسازی پوست صورت هایفوتراپی می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X