مزایای لیزر افیرم برای جوانسازی پوست

مزایای لیزر افیرم برای جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایای لیزر افیرم برای جوانسازی پوست

امروزه چندین نوع دستگاه لیزری و غیر لیزری جوانسازی پوست را انجام می دهند که موجب صاف شدن و کاهش چروک پوست می گردند و پوست را سفت و فرم می دهند ، هر دستگاه لیزر جوانسازی مشخصه مختص به خود را دارد و با تشخیص پزشک و جهت تاثیر بیشتر برای جوانسازی در بیماران انتخاب می گردد ، یکی از دستگاه های لیزری جوانسازی افیرم می باشد که در اینجا توضیح خواهیم داد مزایای لیزر افیرم برای جوانسازی پوست چه می باشد.

لیزر افیرم

در استفاده از لیزر افیرم برای جوانسازی پوست در پوست زخمی ایجاد نمی گردد و به دلیل خاصیت درمانی طبیعی که پوست دارد لیزر باعث تحریک پوست می شود و پوست به طور طبیعی کلاژن و الاستین تولید می کند و همراه با سطح پوست سطح زیر پوست نیز بازسازی می شود و در نتیجه لایه های فرسوده پوست از بین رفته و لایه های جدید شکل گرفته و پوست لیفت و مستحکم می گردد.

مزایای لیزر افیرم در کلینیک لیزر افیرم

لیزر افیرم گر چه برای تحریک پوست به خود درمانی در سطح پوست زخم ایجاد می نماید اما این زخم ها به حدی کوچک می باشند که با چشم دیده نمی شوند و مشکلی برای پوست ایجاد نمیکنند و سبب سوختگی و لک در پوست نخواهند شد ، روش لیزر افیرم باید هر چند ماه و با فاصله زمانی برای ۶ جلسه تکرار شود تا نتیجه مطلوب را برای  بیمار کسب نماید. انتخاب روش درمانی در هر جوانسازی باید بعد از مشاوره با متخصص پوست انجام گیرد زیرا پزشک با توجه به میزان افتادگی پوست و وضعیت بیمار روش درمانی را برای وی انتخاب و انجام خواهد داد. استفاده از لیزر افیرم در رفع چروک پوست و جوانسازی نیاز به دوره نقاهت ندارد و فرد می تواند بعد از لیزر به کارهای خود ادامه دهد و به دلیل زنده بودن بافت های پوست روند بازسازی پوست توسط خود پوست تا مدت ها ادامه خواهد داشت، یکی از معایب این روش این امر می باشد که یک بار لیزر کردن پوست بی فایده خواهد بود و برای تاثیر بیشتر باید چندین بار تکرار گردد. مزایای لیزر افیرم نسبت به روشهای دیگر این موضوع می باشد که بدون جراحی و بی هوشی انجام می گیرد و این لیزر باعث درخشندگی پوست بعد از عمل خواهد شد و در سطح پوست هیچ نوع عارضه ای بر جای نخواهد گذاشت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X