لیزر دور چشم برای جوانسازی پوست

لیزر دور چشم برای جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیزر دور چشم برای جوانسازی پوست

جوانسازی پوست با روش های غیرجراحی نظیر لیزر به دلیل بهره گیری از فناوری دقیق و موثر آن در رفع مشکلات و عوارض پوستی بسیار قابل توجه می باشد ، از این رو در این مقاله ، لیزر دور چشم برای جوانسازی پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیزر دور چشم

در رابطه با لیزر دور چشم برای جوانسازی پوست می توان گفت که به دلیل حساسیت و نازکی این ناحیه از پوست ، همواره در اثر عوامل مختلفی دور چشم به راحتی دچار عوارض مشکلاتی نظیر ، چین و چروک ، تیره گی ، پف ، افتادگی و غیره می گردد که به راحتی با چند جلسه لیزر درمانی می توان به جوانسازی پوست دور چشم پرداخت .

عملکرد لیزر برای رفع مشکلات دور چشم

اشعه ی لیزر از نور متمرکز و پر قدرتی تشکیل شده است که جهت اعمال تاثیرات درمانی آن ، باید توسط متخصص پوست و مو با انتخاب دستگاه مناسب و تنظیمات صحیح آن ، اشعه ی لیزر به پوست دور چشم تابیده گردد. با عبور اشعه از سطح پوست و رسیدن آن به سلول های هدف یعنی کلاژن و الاستین موجود در لایه ی میانی پوست ( درم ) بدون آسیب به بافت های اطراف این سلول ها ، تولید کلاژن و الاستین جدید تحریک خواهد شد و با تولید این سلول ها ، پوست به صورت ریشه ای و عمقی از لایه های زیرین ترمیم و تقویت می گردد ، لذا بدین شکل شاهد رفع موثر چین و چروک ها و دیگر عوارض پوستی این ناحیه خواهیم بود . شفافیت پوست ، حجم دهی مناسب زیر چشم ، رفع چین و چروک ، از بین رفتن پف زیر چشم با تابش اشعه ی لیزر به دور چشم میسر می باشد .

تعداد جلسات لیزر درمانی

با توجه به میزان شدت مشکلات پوست و نوع لیزر مورد استفاده ، تعداد جلسات لیزر درمانی در افراد مختلف ، متفاوت خواهد بود .

پس از لیزر دور چشم

به منظور حفظ نتایج حاصل از لیزر دور چشم باید با انجام توصیه های مراقبتی لازم نظیر ؛ استفاده از عینک آفتابی ، عدم ریز کردن چشم ها ، استفاده از کرم های دور چشم و ...  از پوست اطراف چشم به شدت مراقبت و از ایجاد مشکلات جدید پوستی جلوگیری کرد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X