بلفاروپلاستی با پلاسماجت ، روشی برای درمان افتادگی پلک

بلفاروپلاستی با پلاسماجت ، روشی برای درمان افتادگی پلک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بلفاروپلاستی با پلاسماجت ، روشی برای درمان افتادگی پلک

بلفاروپلاستی به عمل زیبایی جراحی پلک های چشم اطلاق می گردد که به کمک آن با ایجاد بیهوشی عمومی یا بیحسی موضعی طی 1 الی 3 ساعت جراحی با تکنیک های خاص پزشکی می توان مشکلات مختلف مربوط به چشم نظیر ، افتادگی ، چین و چروک ، پف پلک ها را با جراحی برطرف نمود ، از این رو در این مقاله بلفاروپلاستی با پلاسماجت ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

بلفاروپلاستی با پلاسماجت

هنگامی که افتادگی پوست پلک بالا به صورت مختصر باشد و یا پس از جراحی پف پلک بالا ، کمی پوست باقی مانده باشد ، می توان با روش بلفاروپلاستی با دستگاه پلاسماجت آن را درمان نمود . در رابطه با روش درمان افتادگی پلک با  بلفاروپلاستی با پلاسماجت که به آن پلکسر نیز گفته می شود ، می توان عنوان نمود که این نوع عمل زیبایی ، روشی مانند لیزر سطحی پوست می باشد که با تصعید سلول های سطحی پوست باعث سوختگی در پلک می شود که در نتیجه مشکل افتادگی پلک برطرف خواهد شد . سوختگی حاصل از بلفاروپلاستی با پلاسماجت ، ظرف یک هفته برطرف خواهد شد ، اما پوست ناحیه تحت درمان براق و سفت تر می گردد ، همچنین تغییرات رنگ پوست ( پیگمان ) و یا واکنش غیرقابل کنترل به سوختگی نیز امکان دارد که رخ دهد ، لذا در افراد با پوست های تیره این روش با ریسک بالایی همراه خواهد بود .

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای عمل بلفاروپلاستی

انجام عمل زیبایی بلفاروپلاستی با پلاسماجت ، طی 1 الی 3 جلسه به فاصله ی 1 الی 2 ماه باید انجام شود .

 ممنوعیت انجام بلفاروپلاستی با دستگاه  پلاسماجت

در مواردی نظیر ؛ افتادگی زیاد پلک ، بیرون زدگی چربی پلک ( پف پلک بالا ) ، پرولاپس غده اشکی در بخش خارجی پلک بالا ، کوچکتر بودن شکاف پلکی  ،  افتادگی همزمان ابروها و افراد با پوست های تیره ، انجام بلفاروپلاستی با دستگاه  پلاسماجت به دلیل عدم کارایی یا ریسک بالا ، ممنوع می باشد .

انجام عمل های زیبایی

انجام هر گونه عمل زیبایی نظیر بلفاروپلاستی با پلاسماجت باید توسط پزشک متخصص دارای مهارت و تجربه ی لازم صورت پذیرد ، زیرا این نوع روش جوانسازی پوست از جمله روش های پیچیده درمانی می باشد که در صورت عدم تخصص لازم پزشک با عوارض جبران ناپذیری برای فرد به همراه خواهد بود ، لذا در انتخاب جراح مناسب با تحقیق کافی ، دقت لازم را به عمل آوردید . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X