عوارض کشیدن پوست به روش جراحی

عوارض کشیدن پوست به روش جراحی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض کشیدن پوست به روش جراحی

هر فردی دوست دارد چندین سال از سن واقعی خود جوان تر نشان داده شود و این جوان بودن مخصوصا در خانم ها تا حد زیادی به جوانی و زیبایی پوست صورتشان وابستگی خواهد داشت ، وقتی انسان به دوره میانسالی پا می گذارد اولین نشانه های پیری در پوست صورت وی نمایان می گردد و پوست دچار شل شدگی و چین و چروک می گردد و افرادی که به زیبایی خود اهمیت فراوانی می دهند به دنبال روشی برای رفع این مشکلات به وجود آمده می باشند که یکی از روشهای رفع این مشکلات جراحی پوست و کشیدن آن جهت جوانسازی می باشد حال باید دید عوارض کشیدن پوست به روش جراحی چیست؟ جراحی پوست و کشیدن آن صورت را ۵ تا ۱۰ سال جوان تر نشان می دهد و معمولا این نوع جراحی ها در افراد بالای ۴۰ سال به دلیل شدت افتادگی پوست و وجود چین و چروک فراوان انجام می گیرد.

کشیدن پوست با جراحی

لیفت و کشیدن پوست صورت با جراحی می تواند در تمام نقاط پوست صورت و گردن انجام گیرد و سن هر بیمار و میزان کشیدن پوست ، میزان چین و چروک در نتیجه عمل تاثیر دارند ، در جراحی پوست جهت لیفت داروهای آرام بخش و یا بیهوشی عمومی برای بیمار انجام می شود و زمان عمل چندین ساعت خواهد بود و برشهای جراحی در داخل خط موها و چروک ها ایجاد می شود تا جای زخم کمتر دیده شود و پوست لیفت و کشیده میگردد و در جای جدید استحکام داده می شود.

عوارض کشیدن پوست

در جراحی های کشیدن پوست ممکن است بیمار دچار خونریزی و عفونت در محل انجام برش جراحی شود و ممکن است عضلات  عصبی صورتش از کار بیافتد ، به دلیل حساس بودن عصب پوست جراحی لیفت صورت حتما باید توسط متخصص جراحی پلاستیک با تجربه انجام گیرد زیرا اگر این کار توسط متخصصین تازه کار انجام شود ممکن است عصب های ماهیچه ای صورت برای همیشه از کار بیافتد. عوارض کشیدن پوست باعث می شود تا بسیاری از افراد از انجام این گونه ها جراحی ها منصرف گردند و به دنبال روشی غیر جراحی و کم عارضه جهت لیفتینگ پوست خود باشند که بهترین روش غیر جراحی حال حاضر و کم عارضه ترین روش ، روش هایفوتراپی می باشد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X