فواید و مضرات روش هایفو لب

فواید و مضرات روش هایفو لب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فواید و مضرات روش هایفو لب

امروزه داشتن لب های برجسته و بزرگ بسیار مورد توجه می باشد و خانم ها برای بزرگ جلوه دادن لب های باریک خود از روشهای مختلفی که اکثرا موقتی می باشند استفاده می نمایند که هر کدام فواید و مضراتی برای آنها خواهد داشت ، یکی از روشهای برجسته سازی لب و از بین بردن چروک و خط لبخند هایفوتراپی می باشد که در اینجا خواهیم دید فواید و مضرات روش هایفو لب چیست؟ استفاده از روشهای تزریقی برای بزرگ کردن لب ها که باعث  تغییر فرم و شکل لب ها به طور موقت می شود گر چه در زیبا شدن چهره هر فردی تاثیر خواهد داشت اما این روشها اکثرا موقت بوده و عوارض بسیاری مانند ایجاد عفونت و التهاب شدید برای فرد ایجاد می کنند.

عمل هایفو لب

افرادی که لبی کوچک دارند یا به دلیل افزایش سن دچار خطوط خنده دور لب شده باشند بهترین کاندید جهت هایفو لب می باشند ، در این روش امواج هایفو باعث ایجاد کلاژن در پوست اطراف لب شده و پوست لیفت گردیده و کشیده می شود و خط خنده کم عمق و محو می گردد در نتیجه لبها برجسته تر نشان داده می شوند.

فواید هایفو لب

هایفو لب بدون جراحی و درد می باشد و دور لب کبود نمی گردد، این عمل در یک جلسه انجام می شود و نتایج آن ماندگاری بیشتری از روشهای دیگر دارد و روشی امن و بی خطر می باشد و از این طریق هم پوست اطراف لب ها  جوانسازی شده و کشیده می گردد و هم لب ها فرم مناسبی پیدا کرده و با صورت تناسب خواهد داشت.

مضرات هایفو لب

هایفوتراپی لب اگر توسط متخصص انجام گیرد و تنظیمات امواج به درستی انجام شود به دلیل نازک بودن پوست این قسمت صورت در بیمار فقط عوارض کمی مانند التهاب و قرمزی ایجاد خواهد کرد که بعد از مدت کمی رفع خواهد شد. هایفوتراپی لب در کنار استفاده از روشهایی مانند تزریق چربی به لب ها باعث زیباتر شدن لب ها و حصول نتیجه بهتر از هایفوتراپی برای بیمار می شود و هایفوتراپی مانع از انجام روشهای دیگر زیباسازی لب ها نخواهد شد بلکه ترکیب آنها با هایفوتراپی و استفاده از روشهای کم عارضه نتیجه هایفوتراپی لب ها را بهتر خواهد کرد. هایفو لب گر چه روشی مناسبتر از سایر روشها برای از بین بردن چروک اطراف لب و برجسته کردن لب می باشد اما این روش نیز ماندگاری طولانی مدتی ندارد و بعد از حدود دو سال باید توسط بیمار تکرار گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X