هزینه کشیدن پوست با نخ کاگ

هزینه کشیدن پوست با نخ کاگ

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه کشیدن پوست با نخ کاگ

یکی از روشهایی که در لیفت صورت و درمان افتادگی پوست مورد استفاده قرار می گیرد لیفت با نخ می باشد که روشی نوین در نوع خود به شمار می رود، در این روش پوست صورت و گردن با استفاده از نخ هایی که جنس متفاوتی دارند لیفت می گردد اما هزینه کشیدن پوست با نخ کاگ چه میزان می باشد.

لیفت پوست با نخ کاگ

در روش رفع چروک با نخ از نخ های استریل و قابل جذب در پوست استفاده می گردد تا بدن نسبت به آنها حساسیت نشان ندهد ، در روش لیفت با نخ از نخ هایی با جنس متفاوت استفاده می گردد که یکی از این نخ ها نخ کاگ می باشد که نوعی نخ خاردار و شیار دار می باشد. در لیفت صورت با نخ کاگ نخ ها در خط رویش موها کار گذاشته می شوند و پوست را لیفت و کشیده می گردانند و به علت جذبی بودن بعد از مدتی جذب موست خواهند شد.

هزینه کشیدن پوست با نخ

در روش کشیدن پوست با نخ از بی هوشی استفاده نمی گرددو فقط محل وارد کردن نخ ها با بی حسی موضعی بی حس خواهد شد ، در این روش هزینه کشیدن پوست بر حسب نوع نخ ها و جنس آن ها ، تعداد نخ های به کار رفته و دستمزد پزشک تعیین خواهد شد ، هر چه میزان شل شدگی و افتادگی پوست بیشتر باشد تعداد نخ های به کار رفته بیشتر خواهد بود بنابراین هزینه لیفت پوست بیشتر خواهد شد همچنین نوعی از نخ ها مانند نخ کاگ قیمت بیشتری از نخ های  معمولی دارند . استفاده از نخ برای لیفت پوست و رفع شل شدگی اثری فوری روی پوست خواهد داشت و این کار با استفاده از سوزن های استریل نازک جهت اتصال به محل چروک پوست انجام می گیرد و پس از عمل لیفت نخ ها در پوست نمایان نخواهند بود و بعد از گذشت چند هفته جذب پوست خواهند شد ، جذب نخ ها در پوست باعث کلاژن سازی در پوست شده و در اطراف نخ ها تغییرات پوست و لیفت آن به طور طبیعی صورت می گیرد. هزینه کشیدن پوست با نخ قبل از انجام لیفت به طور دقیق قابل تعیین نمی باشد و به تعداد نخ ها و جنس نخ ها در لیفت بستگی خواهد داشت و پزشک با ملاقات با بیمار به طور حضوری و مشاهده چین و چروک ایجاد شده در پوست وی نوع نخ مصرفی را جهت لیفت پوست مشخص خواهد کرد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X