مزایا و فواید عمل کشیدن پوست با نخ

مزایا و فواید عمل کشیدن پوست با نخ

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و فواید عمل کشیدن پوست با نخ

امروزه عمل کشیدن و لیفت صورت مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و این عمل با روشهای متفاوتی صورت می گیرد که هر کدام مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد ، استفاده از نخ جهت لیفت صورت یکی دیگر از روشهای جوانسازی پوست می باشد که باید دید فواید و مزایای عمل کشیدن پوست با نخ چیست. افرادی که به دنبال جوانسازی پوست خود هستند همواره به دنبال روشی می باشند که کمترین خطرات را برای پوست در پی داشته باشد و بهبودی بیمار در آن سریع اتفاق بیافتد بنابراین سعی می نمایند در وحله اول در مورد روشهای درمانی تحقیق لازم را داشته باشند سپس روش درمان مناسب را گزینش نمایند.

کشیدن پوست با نخ

کشیدن پوست با نخ بدون بیهوشی و بستری شدن انجام می گیرد و این کار با بی حسی موضعی روی پوست با صرف زمانی حدود ۴۵ دقیقه انجام خواهد پذیرفت ، جنس نخ های به کار رفته در لیفت پوست از پلی پروپیلن می باشد که با بدن سازگاری دارد، در این نوع لیفتینگ نخ  با ایجاد برش بالاتر از خط مو به عضلات زیر پوست متصل می شود و در پوست کشش ایجاد می نماید و پوست را به حالت صاف اولیه خود باز می گرداند ، نخ های به کار رفته در لیفت جذب پوست شده و باعث ساخت کلاژن و رگ سازی در اطراف خود در زیر پوست می شوند. استفاده از نخ در لیفت پوست صورت باعث می گردد پوست صاف و هموار شود و علاوه بر محو چین و چروک ها منافذ پوست ریزتر و باریک تر شود ، از نخ در ایجاد لاغری و کشیدن پوست ناحیه لاغر شده نیز استفاده می گردد زیرا به دلیل جذبی بودن این نوع نخ ها هیچ آسیبی به ماهیچه های پوستی  وارد نمی گردد و ماهیچه ها نسبت به این نوع نخ ها حساسیت نشان نمی دهند.

مزایا و فواید لیفت با نخ

در این روش جوانسازی پوست اثرات آنی برای بیمار ایجاد می گردد و نتیجه عمل بسیار محسوس خواهد بود و به دلیل جذبی بودن نخ ها ، قابل رویت و حس کردن نخواهند بود. کشیدن پوست با نخ باعث استحکام و لیفت پوست صورت می گردد و حالت خستگی و پیری صورت از بین رفته و فرد دارای ظاهری جوان و طبیعی خواهد شد، بعد از لیفت پوست با نخ ممکن است بیمار دچار مشکلات عضلات صورت گردد و حالات صورتش تغییر پیدا کند که بعد از گذشت چند هفته این حالات درمان خواهد شد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X