تعداد جلسات لیزر موهای زائد پیشانی

تعداد جلسات لیزر موهای زائد پیشانی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تعداد جلسات لیزر موهای زائد پیشانی

موهای زائد پیشانی از جمله موهای زائد بدن هستند که علاوه بر اینکه برای خانم ها ناراحتی و مزاحمت ایجاد می کنند ، ممکن است برخی مردان با داشتن موی بیش از حد در ناحیه ی پیشانی از وجود چنین موهایی در عذاب باشند ، از این رو در این مقاله ، تعداد جلسات لیزر موهای زائد پیشانی به عنوان یکی از روش های موثر و طولانی مدت حذف موهای زائد ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

موهای زائد پیشانی

به منظور حذف موهای زائد پیشانی به کمک لیزر ، فرد باید به متخصص پوست و مو مراجعه کند تا وی با توجه به رنگ و نوع پوست و موی او ، دستگاه لیزر مناسب را انتخاب و تنظیمات استاندارد و متناسب با نوع و رنگ پوست و موی فرد را اعمال نماید ، پس از این کار ؛ اشعه ی لیزر به پوست پیشانی فرد تابیده می شود ، اشعه ی لیزر با عبور از پوست به رنگ دانه ی سیاه رنگ در ملانین مو می رسد ،توسط آن جذب می شود و اشعه در ملانین تولید گرمای کنترل شده ای را ایجاد خواهد کرد که به طور موثری توسط این گرما ، ریشه ی مو خواهد سوخت . پوست انسان نیز مانند فولیکول های مو ، دارای رنگ دانه ی سیاه رنگ ملانین می باشد ، لذا اگر پوست تیره باشد ، اشعه ی لیزر را مانند ملانین ریشه ی مو جذب خواهد کرد ، در نتیجه پوست به مانند مو خواهد سوخت ، از این رو در لیزر درمانی موهای زائد ، افراد با پوست بسیار روشن و موهای تیره ، نتیجه ی مطلوب تری را از لیزر درمانی دریافت خواهند کرد . برای حذف درصد بالایی ( حدود 80 تا 90 درصد ) موهای زائد پیشانی ، لازم است که لیزر درمانی طی چند جلسه صورت پذیرد تا فولیکول های مویی که در فاز استراحت قرار دارند ، وارد فاز رویشی شده ( در این حالت ملانین مو بیشترین حد را خواهد داشت ) و اشعه ی لیزر آنها را از بین ببرد .

تعداد جلسات لیزر درمانی موهای زاید پیشانی

به طور معمول جهت از بین بردن موهای صورت به 4 الی 6 جلسه لیزر درمانی با فاصله ی یک ماه یا 4 هفته نیاز خواهد بود که با توجه به نوع و رنگ پوست و مو در فرد و مقاومت ریشه ی موها ، تعداد جلسات مورد نیاز برای از بین بردن موهای زائد پیشانی ، برای افراد مختلف ، ممکن است که متفاوت باشد ، یعنی اینکه تعداد جلسات مورد نیاز از این مقدار ممکن است کمتر یا بیشتر باشد .

هزینه ی لیزر درمانی موهای زاید پیشانی

وسعت ناحیه ی مورد نظر ، نوع دستگاه انتخابی ، تعداد جلسات مورد نیاز و دستمزد پزشک متخصص تعیین کننده ی هزینه ی کل لیزر درمانی موهای زاید پیشانی خواهد بود که به دلیل قرار داشتن این نوع درمان جزو عمل های زیبایی ، تحت پوشش بیمه نیز قرار ندارد . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X