عملکرد لیفت صورت با هایفو ، روشی کم خطر و مطمئن

عملکرد لیفت صورت با هایفو ، روشی کم خطر و مطمئن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عملکرد لیفت صورت با هایفو ، روشی کم خطر و مطمئن

داشتن پوستی صاف و کشیده و عاری از چین و چروک آرزوی هر کسی می باشد و کسانی که با بالا رفتن سنشان پوست صورتشان دارای چین و چروک گردد به دنبال راهی مطمئن و بی خطر جهت لیفت آن می باشند تا جوانی دوباره به پوست برگردانده شود ، هایفوتراپی پوست  با نتایج عالی و ماندگار خود امروزه مورد توجه قرار گرفته است. در این مقاله عملکرد لیفت صورت با هایفو مورد بررسی قرار گرفته است.

بی خطر و مطمئن بودن جوانسازی هایفو

هایفو روشی جهت لیفت صورت می باشد که بدون جراحی و بی هوشی انجام می گیرد و حتی از بی حسی موضعی نیز در روی پوست صورت استفاده نمی شود، به دلیل تنظیم  امواج هایفوتراپی میزان انرژی و گرمای ایجاد شده در پوست کنترل شده می باشد و نه به سطح پوست و نه بافت های ماهیچه ای زیر پوست آسیبی وارد نمی شود، در هایفوتراپی صورت خبری از جراحی و خطرات بیهوشی نمی باشد و بیمار به دلیل سرپایی بودن هایفوتراپی بعد از عمل به راحتی می تواند به زندگی روزمره خود ادامه دهد و به دوره نقاهت نیازمند نخواهد بود. بعد از گذشت چند ماه  از هایفوتراپی کلاژن های جدید ایجاد شده در پوست باعث ارتجاعی تر شدن پوست شده و میزان لیفت و کشیده شدن پوست به تدریج بیشتر می شود و اثر نهایی هایفوتراپی در این زمان ایجاد می گردد.

هایفو لیفت صورت

هایفو لیفت صورت بدین گونه انجام می گیرد که امواج این دستگاه با ایجاد انرژی در زیر پوست و کانونی کردن این انرژی ها با درجه حرارت مناسب باعث تخریب سلولهای کلاژن غیر فعال شده و کلاژن فعال تولید خواهد شد و بدین ترتیب پوست به طور طبیعی لیفت و کشیده می گردد.

عملکرد لیفت صورت با هایفو

امواج هایفوتراپی که از صفحاتی که روی پوست حرکت داده می شود تابیده می شود حامل انرژی بوده و با تمرکز در ناحیه تحت درمان به عمق مناسب نفوذ کرده و تاثیر لازم را در بافت پوست خواهد گذاشت و پوست از این طریق جوانسازی و کشیده می گردد. هایفو لیفت صورت باعث می گردد تا پوست بافت های خود را ترمیم نماید زیرا پوست خاصیت خود ترمیمی دارد و انرژی امواج دستگاه هایفو این خاصیت را تحریک خواهد کرد و ثمره ای تحریک پوست بازسازی دوباره پوست و لیفت و جوانسازی آن خواهد بود . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X