از نتایج شگفت انگیز کلاژن تراپی غافل نشوید؟

از نتایج شگفت انگیز کلاژن تراپی غافل نشوید؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از نتایج شگفت انگیز کلاژن تراپی غافل نشوید؟

یکی از عواملی که باعث ایجاد پیری در پوست و بروز چین و چروک در آن می شود کم بود کلاژن در پوست می باشد چون کلاژن پروتئینی ضروری برای تغذیه بافت های پوست می باشد تا پوست جوان و شاداب باقی بماند ، هنگامی که پوست دچار چین و چروک می گردد این موضوع بدان معناست که تولید کلاژن در آن کاهش یافته است یکی از روشهای جوانسازی پوست کلاژن تراپی می باشد که نباید از اثرات آن در جوانسازی پوست غافل شد.

لزوم کلاژن برای پوست

کلاژن پروتینی می باشد که از بدو تولد در بدن وجود دارد و با بالا رفتن سن مقادیر تولید آن توسط بدن کاهش پیدا می کند در نتیجه پوست شکل چروکیده و افتاده پیدا خواهد کرد، کلاژن مواد مغذی را به پوست تزریق می نماید و به نوعی پشتیبان پوست در حفظ جوانی و طراوت و شادابی آن می باشد اما اگر مقادیر آن در پوست بر اثر عواملی کاهش پیدا کند ساختار پوست شکننده می شود و پوست افتاده و شل خواهد شد.

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی یکی از روش های رفع چین و چروک و جوانسازی پوست می باشد که در آن کلاژن های تزریقی از بدن خود انسان و یا گاو گرفته می شود و از خون استخراج گردیده و به محل مورد نظر تزریق می گردد، کلاژن خود فرد به دلیل سازگاری با بدن به سرعت از طرف پوست پذیرفته می شود و پوست را سفت می نماید و چروک آن در مدت کوتاهی کاهش چشمگیری پیدا خواهد کرد، البته تزریق کلاژن و تعیین مقدار آن باید حتما توسط متخصص مجرب انجام گیرد زیرا مقادیر کم یا زیاد تزریق و محل نامناسب تزریق هیچ کارآیی نخواهد داشت و پوست را جوانسازی نخواهد کرد.

کرم های کلاژن ساز

گر چه کرم های موضعی با کیفیت از نظر کاستن چروک ها اهمیت دارند و رطوبت از دست رفته ی پوست را باز می گردانند اما هرگز نمی توانند چروک پوست را به طور کلی برطرف نمایند زیرا این کرم ها نمی توانند به لایه های زیرین پوست نفوذ نمایند و موجب کلاژن سازی در پوست شوند . کلاژن تراپی نیاز به تزریق متوالی ندارد و اگر مقادیر کلاژن به اندازه تزریق گردد با یک بار تزریق هم مشکلات پوستی رفع خواهد شد، در این روش به دلیل سازگاری کلاژن با بدن عوارضی برای پوست ایجاد نخواهد شد ، نتایج حاصل از کلاژن تراپی طبیعی می باشد و فرم صورت را تغییر نخواهد داد و میزان موفقیت این روش برای پرکردن چروک پوست بسیار قابل توجه می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X