فواید و عوارض جوانسازی پوست با هایفو خانگی

فواید و عوارض جوانسازی پوست با هایفو خانگی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فواید و عوارض جوانسازی پوست با هایفو خانگی

در گذشته به دلیل کمبود امکانات و نبود تکنولوژی مناسب جوانسازی پوست با جراحی انجام می شده است که عوارض بسیاری برای بیمار در پی داشته اما امروزه به دلیل تقاضای زیاد حوزه جوانسازی تکنولوژی به کمک متخصصین جراحی پلاستیک آمده و دستگاه های فراوانی در ایجاد جوانسازی پوست به متخصصان کمک می نمایند ، یکی از دستگاههای جوانسازی هایفو می باشد که باید دید فواید و عوارض جوانسازی پوست با هایفو خانگی چیست.

هایفوتراپی

هایفوتراپی که با استفاده از امواج مافوق صوت انجام می گیرد با تمرکز این امواج در زیر سطح پوست باعث کلاژن سازی و لیفت و جوانسازی پوست می گردد.

هایفو خانگی

در روش هایفو تراپی از دستگاه های مختلفی استفاده می شود که بهترین دستگاه در این روش دستگاه دابلو می باشد اما دستگاه های  هایفوتراپی خانگی نیز وجود دارد که هر فردی می تواند خریداری و در منزل جهت رفع چین و چروک و افتادگی پوست خود استفاده نماید.

مزایای هایفو خانگی

استفاده از دستگاه هایفو خانگی این مزیت را دارد که فرد دیگر به کلینیک جهت رفع چروک پوست خود مراجعه نمی نماید و هزینه ای سنگین برای هایفوتراپی پرداخت نمی نماید، همچنین این مزیت را دارد که فرد هر گاه احساس کند پوستش دچار چروک گردیده می تواند در منزل از دستگاه استفاده نماید. [caption id="attachment_19195" align="aligncenter" width="600"] کاشت مو[/caption]

عوارض هایفو خانگی

وقتی متخصصی هایفوتراپی در کلینیک اقدام به هایفوتراپی می نماید با نحوه کار دستگاه آشنایی کامل دارد و امواج دستگاه را بر حسب نیاز تنظیم می نماید و با تمام خطوط عصبی و حسی حرکتی صورت آشنایی دارد و طوری از دستگاه استفاده می نماید که این خطوط دچار مش کل نگردد اما در استفاده خانگی از دستگاه هایفو به دلیل عدم آشنایی افراد با این موارد و به دلیل پایین بودن فرکانس این دستگاه ها ممکن است آسیب های غیر قابل برگشتی به اعصاب پوست وارد گردد. هایفو خانگی به دلیل مضرات آن برای پوست و اعصاب صورت هیچگاه توسط متخصصین توصیه نمی گردد زیرا دستگاه های خانگی تولید برخی شرکتهای سازنده این نوع دستگاه ها از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند و استفاده از آنها هرگز باعث لیفت و جوانسازی پوست نخواهد شد بلکه باعث ایجاد آسیب در پوست می شوند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوستو کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X