عملکرد هایفو در جوانسازی پوست صورت

عملکرد هایفو در جوانسازی پوست صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عملکرد هایفو در جوانسازی پوست صورت

توجه به ظاهر امری می باشد که در هر کشوری و هر منطقه ای برخورد متفاوتی با آن خواهد شد و در برخی شهرها بیشتر و برخی کمتر به آن  توجه نشان داده می شود ، اما در کل در هر جایی از دنیا زیبا بودن و جوان بودن پوست امری عامه پسند می باشد ، از بین رفتن جوانی و شادابی پوست باعث میگردد تا هر فردی به دنبال روشی مناسب و کم هزینه برای باز گرداندن زیبایی به پوست خود باشد یکی از این روشهای نوین جوانسازی پوست هایفو می باشد که در اینجا خواهیم دید عملکرد هایفو در جوانسازی پوست صورت چگونه می باشد.

هایفو صورت

پیشرفته ترین تکنولوژی حال حاضر جهت جوانسازی پوست صورت که در کلینیک تخصصی پوست مورد استفاده قرار می گیرد هایفو می باشد که در یک جلسه و به روش غیر جراحی انجام می گیرد.

عملکرد هایفو

امواج دستگاه هایفو که امواج اولتراسوند یا همان مافوق صوت هستند با ایجاد انرژی و گرما و تمرکز روی ناحیه تحت درمان باعث ایجاد کلاژن سازی در پوست شده و پوست افتاده و شل شده صورت را لیفت و سفت می گرداند، گرمای امواج هایفوتراپی در زیر پوست مرکزی ایجاد می کنند که ناحیه تحت درمان را گرم کرده و با درجه حرارت مناسب سبب تحریک کلاژن سازی در پوست شده و پوست به طور طبیعی لیفت می شود و این جوانسازی تا چند ماه بعد از هایفوتراپی ادامه خواهد داشت و پوست روز به روز شاداب تر و جوان تر خواهد شد. هایفوتراپی برای جوانسازی تمام نقاط پوست صورت مناسب می باشد و از این روش برای لیفت ابرو، پلک ها، رفع غبغب، لیفت گردن، بازوها، از بین بردن خط اخم و خنده و چروک دور چشم استفاده می گردد همچنین از گرمای امواج هایفوتراپی برای لاغری و ذوب چربیهای اضافه بدن در ناحیه شکم و پهلو ها نیز استفاده می شود که همزمان هم برای بیمار لاغری ایجاد شده و هم لیفت پوست انجام می شود و پس از لاغری پوست ناحیه درمان شده شل و افتاده نمی گردد. عملکرد هایفو در جوانسازی پوست و به  دلیل عوارض بسیار کم و تنها نیاز به یک جلسه درمانی داشتن و غیر جراحی بدون این روش باعث توجه بسیاری از کسانی شده که دچار پیری پوست شده و پوست صورت آنها از حالت طبیعی خارج گشته و شل و افتاده می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X