عمل هایفو را فقط در کلینیک پوست و مو انجام دهید؟

عمل هایفو را فقط در کلینیک پوست و مو انجام دهید؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عمل هایفو را فقط در کلینیک پوست و مو انجام دهید؟

بالا رفتن سن و کند شدن تولید کلاژن در پوست که پروتئینی لازم برای حفظ جوانسازی پوست می باشد موجب می گردد تا پوست دچار چین و چروک و افتادگی گردد ، افراد زیادی هنگامی که دچار چین و چروک در پوست خود می شوند درصدد تغییر ظاهر خود می باشند و به دنبال روشی جهت جوانسازی پوست می باشند که راحت و بدون دارد و کم عارضه باشد ، بهترین روش و کم عارضه ترین روش جوانسازی پوست هایفوتراپی می باشد که عمل هایفو را فقط در کلینیک پوست و مو باید انجام داد.

هایفوتراپی

هایفوتراپی روشی جهت جوانسازی پوست می باشد که کاملا ایمن و بیخطر برای پوست می باشد و در یک جلسه به صورت سرپایی انجام می گیرد ، امواج این دستگاه با ایجاد گرما در زیر پوست و تمرکز دادن انرژی باعث کلاژن سازی در پوست شده و پوست لیفت و جوان می گردد.

عمل هایفو

عمل هایفو عملی بی خطر می باشد که در آن لیفت پوست با امواج گرمایشی دستگاه هایفو انجام می گیرد و بدون درد و خونریزی می باشد و به دلیل غیر جراحی بودن جای بخیه و زخم در پوست ایجاد نمی شود.

کلینیک تخصصی پوست و مو

کلینیک های تخصصی پوست و مو امروزه خدمات زیباسازی و جوانسازی مختلفی به بیماران ارائه می دهند و از انواع روشهای جراحی و غیر جراحی در این کار استفاده می نمایند ، تجهیزات و تکنولوژی به روز شده که در هر کلینیک به کار گرفته می شود مشخص کننده اعتبار آن کلینیک می باشد و همچنین متخصصین باتجربه ای که در این کلینیک ها به انجام جراحی ها مشغول می باشند باعث کسب نتیجه بهتر از عمل برای بیمار خواهد شد. پس از هایفوتراپی پوست فعالیت کلاژن سازی طبیعی خود را از سر می گیرد و بیمار به دوره نقاهت نیازی ندارد، نتایج اصلی عمل هایفو در طول چند ماه بعد از عمل قابل مشاهده خواهد بود و تا مدت زمان زیادی پوست از گذشته سالم تر ، جوان تر و شاداب تر خواهد بود و از نظر ظاهری تا مدت زیادی دچار تغییر نخواهد شد. عمل هایفوتراپی و جوانسازی پوست حتما باید در کلینیک تخصصی پوست و مو انجام گیرد زیرا دستگاههای هایفوتراپی نیاز به تنظیم دقیق انرژی دارد و اگر این انرژی به طور دقیق و توسط متخصص تنظیم نگردد باعث آسیب به سطح پوست و بافت و عضلات پوست می گردد و ممکن است عضلات صورت را فلج نماید، به طور کلی هر روش جوانسازی پوست باید تحت نظارت متخصص و در یک کلینیک معتبر صورت گیرد تا عوارض کمتری را برای بیمار ایجاد کند و رضایتمندی بیمار از عمل بسیار بالا باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X