عکس قبل و بعد هایفو را از دکتر پوست خود بخواهید

عکس قبل و بعد هایفو را از دکتر پوست خود بخواهید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عکس قبل و بعد هایفو را از دکتر پوست خود بخواهید

بیمارانی که جهت جوانسازی پوست خود به دنبال بهترین و کارآمد ترین روش می باشند معمولا از منابع مختلف در مورد روشهای جوانسازی و جراحی های زیبایی تحقیق و مشورت می جویند و بعد اقدام به روش درمانی خود خواهند کرد ، یکی از روشهای درمانی که امروزه استقبال فراوانی در بیماران نسبت به آن وجود دارد روش هایفو تراپی می باشد که بیمار باید عکس قبل و بعد هایفو را از دکتر پوست خود بخواهد.

هایفو صورت

هایفو روشی درمانی جهت رفع چین و چروک می باشد که با امواج مافوق صوت انجام می گیرد و انرژی امواج سبب می گردد در زیر لایه های پوست کلاژن سازی دوباره آغاز شود و پوست لیفت و کشیده گردد.

عکس قبل و بعد از هایفو

معمولا بیمارانی که جهت انجام جوانسازی یا جراحی زیبایی به متخصصان مراجعه می نمایند قبل از عمل عکسی از ناحیه تحت درمان توسط متخصص گرفته خواهد شد تا هم روش درمانی با توجه به آن انتخاب گردد و هم تغییرات ناحیه تحت درمان  بعد از عمل در عکسی که بعد از عمل گرفته خواهد شد مقایسه گردد. مقایسه عکس قبل و بعد از هایفو نشان دهنده تغییرات سریع پوست خواهد بود زیرا تغییرات هایفو بعد از همان جلسه اول قابل مشاهده می باشد و پوست در همان جلسه لیفت میگردد و چروک آن از بین خواهد رفت و بیمار از مقایسه عکس خود قبل و بعد از هایفو شگفت زده خواهد شد.

تغییرات هایفوتراپی

گرچه تغییرات ایجاد شده در پوست بعد از عمل هایفوتراپی در همان جلسه مشهود می باشد و پوست در همان جلسه کشیده می گردد و حالت افتادگی و شل شدگی آن اصلاح می گردد  اما تغییرات اصلی پوست بعد از گذشت ۳ تا ۶ ماه به بهترین حالت خود خواهد رسید، کلاژن سازی و جوانسازی پوست بعد از هایفوتراپی تا چندین ماه به طور طبیعی ادامه خواهد داشت و بعد از گذشت یک سال از هایفوتراپی دوباره به دلیل روند پیری متوقف خواهد شد. عکس قبل و بعد هایفو به خوبی نشان دهنده کارایی این روش در از بین بردن چروک ایجاد شده در پوست می باشد و این روش به دلیل غیر جراحی بودن در سطح پوست ایجاد زخم و خونریزی نخواهد کرد و ممکن است فقط به دلیل گرمای امواج دستگاه در سطح پوست کمی التهاب و قرمزی ایجاد گردد که با گذشت چند ساعت این حالت التهاب از بین خواهد رفت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X