سوزن میکرونیدلینگ از چه جنسی است؟

سوزن میکرونیدلینگ از چه جنسی است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

سوزن میکرونیدلینگ از چه جنسی است؟

میکرونیدلینگ کردن پوست یکی از روشهای رفع مشکلات پوستی و جوانسازی آن می باشد که نوعی القای کلاژن به پوست بوده و روشی کم تهاجم برای زیبایی و درمان پوست می باشد که باید دید سوزن میکرونیدلینگ از چه جنسی می باشد.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ کردن پوست با استفاده از دستگاه غلتک مانند که دارای سوزن های ریزی می باشد انجام می گیرد، این سوزن ها سوراخ ها و اسیب های کنترل شده ای را به پوست وارد می کنند که باعث تحریک خاصیت درمانی پوست شده و پوست این زخم ها و خلاء ایجاد شده را با تولید کلاژن و الاستین پر می کند، استفاده از این روش سبب می گردد مویرگ های خونی جدیدی در پوست برای مداوای زخم های پوست ایجاد شود و از این طریق مشکلات پوستی رفع و پوست دوباره بازسازی و شاداب می گردد.

سوزن میکرونیدلینگ

سوزن های میکرونیدلینگ که بسیار ریز می باشند در علتک دستگاه تعبیه شده اند و در اندازه های متفاوتی تولید می گردند ، عمق ایجاد شده زخم توسط این سوزن ها باید توسط متخصص تنظیم گردد و در هر بیماری با توجه به وضعیت پوست وی و نوع مشکلات پوستی او عمق نفوذ سوزن ها و نوع زخم ایجاد شده تعیین میگردد، سوزن های میکرونیدلینگ باید استاندارد و یک بار مصرف باشند و استریل شده نگهداری شوند.

جنس سوزن های میکرونیدلینگ

یکی از مواردی که ممکن است در مورد استفاده از روش میکرونیدلینگ برای برخی افراد محدودیت ایجاد نماید جنس سوزن های این دستگاه می باشد که معمولا این سوزن ها با ترکیب فولاد ضد زنگ و تیتانیوم ساخته می شوند و ممکن است برخی افراد به این نوع فلزات حساسیت داشته باشند و استفاده از میکرونیدلینگ به دلیل جنس سوزن ها در آنها خارش طولانی مدت و کهیر ایجاد می نماید. سوزن میکرونیدلینگ در هر بیماری با توجه به وضعیت وی و تنظیمات انجام شده عمق متفاوتی از زخم را روی پوست ایجاد خواهد کرد و سرعت و تعداد سوراخ های ایجاد شده در پوست در دستگاه قابل تنظیم می باشد ، در نقاط حساس پوست که دارای پوستی نازک و ظریف می باشد حداقل عمق نفوذ سوزن ها  انتخاب می شود تا پوست درآن ناحیه دچار کبودی نگردد. هر چه عمق نفوذ سوزن ها در پوست بیشتر باشد در درمان موثرتر خواهد بود و انتخاب اندازه سوزن بر اساس ناحیه تحت درمان متفاوت می باشد اما در اغلب اوقات متخصص سایز های متوسط سوزن را جهت میکرونیدلینگ انتخاب می نماید. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X