آیا لیزر موهای زائد بیکینی درد دارد؟

آیا لیزر موهای زائد بیکینی درد دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا لیزر موهای زائد بیکینی درد دارد؟

همواره از بین بردن موهای زائد صورت و بدن برای هر فردی دردسر ساز بوده ، علاوه بر وقت گیر بودن ،  درد داشتن ، ایجاد جوش های ریز و غیره ، همواره پس از مدتی ، مجددا این موهای مزاحم رشد خواهند کرد و روز از نو ، روزی از نو و باید فرد شروع به از بین بردن آنها کند ، از این رو در این مقاله ، لیزر موهای زائد بیکینی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

موهای زائد بیکینی

در رابطه با لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی می توان عنوان نمود که موهای این ناحیه در مقایسه با دیگر موهای زائد بدن ضخیم تر  تیره تر هستند ، همچنین پوست این ناحیه تیره تر و مرطوب می باشد که به هنگام لیزر موهای زاید این ناحیه لازم است که دقت زیادی انجام شود ، تا پوست این ناحیه سوزانده نشود . جهت از بین بردن موهای زائد بیکینی ، اشعه ی لیزر به پوست این ناحیه تابیده می شود ، ملانین سیاه رنگ موجود در فولیکول های موهای زائد ، اشعه ی لیزر را جذب می کند و در آنجا گرمای لیزر ریشه ی مو را به طور کامل می سوزاند و باعث از بین رفتن اساسی موهای زاید می گردد و چون پوست تیره نیز دارای ملانین می باشد ، احتمال جذب اشعه لیزر در پوست نیز وجود دارد و ممکن است که پوست ناحیه ی بیکینی نیز سوزانده شود ، پس لازم است متخصص با تنظیم قدرت دستگاه لیزر ؛ از پوست ناحیه ی بیکینی نیز حفاظت نماید . از بین بردن موهای زائد بیکینی ، به دلیل ضخامت موها این ناحیه به 4 الی 10 جلسه لیزر درمانی نیاز خواهد داشت که ممکن است در برخی افراد کمتر با بیشتر نیز باشد .

آیا لیزر موهای زائد بیکینی درد دارد؟

اگر چه پوست ناحیه ی بیکینی خیلی نازک و حساس می باشد اما لیزر موهای زائد این ناحیه درد چندانی ندارد و به راحتی قابل تحمل می باشد ، لذا با تحمل این درد به مدت چند جلسه ، برای همیشه می توان از شر موهای زائد این ناحیه رهایی یافت .

قیمت لیزر ناحیه ی بیکینی

وسعت ناحیه ی مورد نظر ، تعداد جلسات لیزر مورد نیاز و نوع دستگاه لیزر مورد استفاده ، تعیین کننده ی هزینه ی لیزر درمانی موهای ناحیه ی بیکینی می باشد که در میان اعضای بدن این ناحیه نسبتا هزینه ی لیزر آن گران تر می باشد . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X