روش دائمی حذف موهای زائد گوش

روش دائمی حذف موهای زائد گوش

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش دائمی حذف موهای زائد گوش

هنگامی که صحبت از حذف موهای زائد به میان می آید ، بیشتر در مورد خانم ها مطرح می شود اما رشد موهای زاید بر روی ناحیه ی گوش و اطراف آن بیشتر برای مردان پیش می آید ، از این رو در این مقاله ، روش دائمی حذف موهای زائد گوش مورد بررسی قرار گرفته شده است .

موهای زائد گوش

با کمک خودتراش های دستی و برقی می توان به طور موقت در محیط کار یا خانه به سرعت موهای ناحیه گوش را از میان برداشت اما روش دائمی حذف موهای زائد گوش ، راه حل مناسبی خواهد بود که به طور موثر و همیشگی می توان از دست موهای زائد گوش که به شدت در معرض دید قرار دارند ، رهایی یافت . استفاده از لیزر و دستگاه آی پی ال ( IPL ) ازجمله روش های اصولی و دائمی حذف موهای زاید گوش می باشند . لیزر ، دستگاه آی پی ال ( IPL ) ، با کاربردی مشابه ، جهت از بین بردن دائمی موهای زائد گوش ، به سوزاندن ریشه ی مو با تولید گرما و نور اقدام می کنند که لیزر بیشتر از گرما و دستگاه آی پی ال بیشتر از نور استفاده می کند .

عملکرد لیزر برای حذف موهای زائد گوش چگونه است؟

در لیزر درمانی ، با تابیدن اشعه ی لیزر به ریشه ی مو ، ملانین سیاه رنگ موجود در فولیکول مو ، اشعه را جذب می کند ، تولید گرما در فولیکول موجب سوزاندن آن خواهد شد و هر چه مو تیره تر و ضخیم تر باشد ؛ تولید گرما در آن بهتر و راحت تر سوزانده خواهد شد ، از بین بردن موهای زائد گوش ، به چندین جلسه لیزر درمانی نیاز خواهد داشت زیرا مقاومت مو ، نوع پوست و قدرت دستگاه در سوزاندن مو بسیار موثر می باشد ، از این رو تعداد با یک جلسه درمان نمی توان موهای زائد گوش را از بین برد . در افرادی که دارای موهای ضخیم و سیاه رنگ و پوستی روشن هستند ، لیزردرمانی بهترین نتیجه را ایجاد خواهد کرد ، زیرا جهت از بین رفتن موهای زائد توسط اشعه ی لیزر ، لازم است که اشعه ی لیزر در ملانین سیاه رنگ مو جذب و تولید گرما کند تا فولیکول مو به طور کامل سوزانده شود و چون در پوست های تیره نیز به مانند ریشه ی موها ، مقداری ملانین وجود دارد با تابیدن اشعه ی لیزر به ریشه ی مو ، اشعه در ملانین پوست نیز تولید گرما می کند و پوست را خواهد سوخت ، لذا پوست های روشن با موهایی تیره و ضخیم بهترین نتیجه را از لیزردرمانی موهای زائد گوش به دست خواهند آورد . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X