خطرات لیزر موهای زايد روی سينه زنان چیست

خطرات لیزر موهای زايد روی سينه زنان چیست

05 شهریور ، 1401
کلینیک ایران نوین

موهای زیر بغل، موهای طبیعی بدن هستند اما رویش موها بر روی سینه و نوک آن، غیرعادی است و جزو موهای زاید محسوب می شوند، از این رو در این مقاله، خطرات ليزر موهای سينه زنان مورد بررسی قرار گرفته شده است. با ما در کلینیک ایران نوین همراه باشید.

لیزر موهای زائد سينه

در مورد خطرات لیزر موهای زائد سينه ابتدا باید عنوان نمود که سینه نیز به مانند ناحیه ی زیر بغل دارای غدد لنفاوی زیادی می باشد لذا باید دید آیا لیزر موهای این ناحیه موجب تحریک غدد لنفاوی خواهد شد یا خیر؟

در پاسخ به این سئوال می توان عنوان نمود که روش لیزر موهای زائد به مانند دیگر عمل های زیبایی دارای مزایا و معایبی است که در این میان وجود عوارضی نظیر: سوختگی با لیزر، تاول، عفونت، تورم، قرمزی ، جوش و ... از جمله معایب این روش می باشند.

لیزر موهای زائد روی سینهلیزر موهای زائد روی سینه

اما این عوارض نیز زودگذر و موقتی هستند که در صورت ایجاد طی چند روز پس از لیزر، با مصرف دارو یا پمادهای موضعی برطرف خواهند شد ، از سوی دیگر از زمان آغاز لیزر زیر بغل و سینه تا کنون هیچ نوع عارضه ی شدیدی که منجر به آسیب به غدد لنفاوی سینه و زیربغل شده باشد، گزارش نگردیده است، زیرا عمق نفوذ اشعه ی لیزر در پوست جهت از بین بردن فولیکول های موهای زائد در حد چند میلی متر که در فولیکول ها نفوذ کند، می باشد و توان نفوذ به دیگر اعضای داخلی بدن را ندارد.

حذف موهای زائد سینه

به کمک اشعه ی پرقدرت و متمرکز لیزر می توان موهای زائد اطراف و نوک سینه را به خوبی از بین برد اما به دلیل تیره تر بودن نوک سینه باید پزشک متخصص پوست و لیزر با دقت لازم، از دستگاه لیزر مناسب استفاده کند و تنظیمات صحیح لیزر را جهت جلوگیری از سوختگی پوست اعمال نماید. تخصص ، تجربه و مهارت پزشک متخصص پوست و مو در دستیابی به نتیجه ی مطلوب از لیزر موهای زائد سینه ، بسیار تاثیر گذار می باشد.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد سینهتعداد جلسات لیزر موهای زائد سینه

تعداد جلسات مورد نیاز جهت لیزر موهای زائد سینه به قدرت دستگاه، مقاومت موها ،رنگ و نوع پوست و مو فرد بستگی دارد که معمولا طی 4 الی 6 جلسه لیزر درمانی امکان پذیر می باشد.

برای دریافت مشاوره لیزر موهای زائد و استعلام هزینه لیزر موهای زائد و مشاوره رایگان، می توانید با شماره 22221000 تماس حاصل فرمایید. مشاوران کلینیک ایران نوین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

خدمات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X