بهترین کلینیک لیزر افیرم در تهران و ایران

بهترین کلینیک لیزر افیرم در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کلینیک لیزر افیرم در تهران و ایران

دستگاه های لیزری مختلفی در زمینه جوانسازی پوست وجود دارد که هر کدام مشخصه مخصوص به خود را دارند و این ویژگی ها موجب مقایسه کردن آنها و انتخاب بهترین دستگاه لیزری جهت جوانسازی پوست توسط افراد می باشد ، این دستگاه ها پوست را درخشان و صاف نموده و تیرگی و چروک آن را از بین می برند و در قوام و استحکام دوباره پوست شل و افتاده تاثیر دارند ، یکی از لیزرهای جوانسازی پوست لیزر افیرم می باشد که باید دید بهترین کلینیک لیزر افیرم در تهران و ایران کدام کلینیک می باشد.

لیزر افیرم

لیزر افیرم لیزری ایمن جهت جوانسازی پوست می باشد که در سطح پوست زخمی ایجاد نمی کند ، این لیزر با تحریک بافت های پوست سبب می شود پوست سفت و روشن گردد و تیرگی آن از بین رود ، مشکل اصلی این لیزر که در استفاده از آن برای افراد محدودیت ایجاد می نماید این موضوع می باشد که برای حصول نتیجه در این روش باید جلسات لیزر شش بار به فاصله یک ماه از هم انجام گیرد و انجام تنها یک جلسه لیزر پوست را قوام نخواهد داد.

بهترین کلینیک لیزر افیرم

کلینیک لیزر افیرم برای درمان اسکار و جای جوش، جای بخیه و جای بریدگی ها از این نوع لیزر استفاده می نماید و به جز لیزر افیرم لیزرهای دیگری هم در این مراکز وجود دارند که با توجه به وضعیت پوست بیمار و تشخیص پزشک از آنها استفاده می گردد. دستگاه های لیزری به کار رفته در کلینیک ها اگر از بهترین کیفیت باشند بهترین نتیجه را برای بیمار خواهند داشت و وجود دستگاه های بی کیفیت و تقلبی در این مراکز نه تنها رضایت بیماران را در پی نخواهد داشت بلکه باعث بروز مشکلات پوستی بیشتر برای آنها خواهد شد. بنابراین تعیین یک  کلینیک لیزر افیرم به عنوان بهترین کلینیک در تهران و ایران تا حد زیادی به امکانات و دستگاه های به کار گرفته در آن کلینیک و رضایت بیماران از انجام لیزر بستگی دارد. کلینیک لیزر افیرم باید استفاده از دستگاه های لیزری را تحت نظارت متخصص پوست انجام دهد و پزشکان عمومی نباید در این کلینیک ها اشتغال داشته باشند ،سابقه این نوع کلینیک ها تعیین کننده درجه اعتبار آنها می باشد و افرادی که قصد مراجعه به این کلینیک ها را دارند باید به کلینیکی مراجعه نمایند که سابقه درمانی آنها بیشتر از ۵ سال باشد، به کارگیری پزشکان متخصص و با تجربه در این مراکز درمانی که نوع لیزر را با توجه به وضعیت بیمار مشخص می نمایند موفقیت حاصل از لیزر را تا حدود زیادی تضمین خواهد کرد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X