میکرونیدلینگ دور چشم ، روشی نوین برای رفع سیاهی دور چشم

میکرونیدلینگ دور چشم ، روشی نوین برای رفع سیاهی دور چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

میکرونیدلینگ دور چشم ، روشی نوین برای رفع سیاهی دور چشم

ایجاد تیرگی دور چشم علل زیادی دارد یکی از مهم ترین این عوامل سابقه خانوادگی و ژنتیک فرد می باشد اما نقش بالا رفتن سن در ایجاد این تیرگی نیز زیاد می باشد ، وجود تیرگی دور چشم باعث ایجاد حالت پیری برای صورت و از بین رفتن زیبایی چشم ها و صورت فرد می گردد و افرادی که به این مشکل دچار می گردند همیشه به دلیل نازک بودن و حساس بودن پوست این ناحیه از صورت به دنبال راهی برای رفع این تیرگی می باشد که عوارض کمی را برای پوست ایجاد نماید ، اما باید دید میکرونیدلینگ دور چشم ، روشی نوین برای رفع تیرگی دور چشم چگونه مفید می باشد.

علت سیاهی دور چشم

سیاهی دور چشم به علل زیادی مانند ژنتیک ، تغذیه نامناسب، آلرژی، کم خونی ، مصرف دخانیات ، استرس و بیماری ها ایجاد می شود و گاهی با مصرف دارو رفع می گردد اما ممکن است این سیاهی دور چشم ماندگار گردد که در این صورت باید از روشی مناسب جهت رفع آن استفاده نمود.

میکرونیدلینگ دور چشم

تکنیک های درمانی در مورد دور چشم بر حسب شدت مشکلات در افراد مختلف متفاوت می باشد و گاهی از چند روش ترکیبی برای رفع مشکل استفاده می گردد، میکرونیدلینگ دور چشم برای رفع سیاهی اطراف آن  و ایجاد زخم توسط سوزن های این دستگاه باعث افزایش فیبرهای پوست می شود و پوست نازک و حساس این ناحیه را ضخیم تر می نماید ، این روش به دلیل تحریک خاصیت خود درمانی پوست دور چشم باعث از بین رفتن لک ها و سیاهی اطراف چشم شده و تیرگی و گودی زیر آن را درمان می نماید. از بین بردن حلقه های تیره دور چشم با استفاده از روش میکرونیدلینگ نیاز به چندین جلسه درمانی دارد که تعداد جلسات با توجه به درجه تیرگی دور چشم ها تعیین و مشخص می گردد زیرا هر پوستی نسبت به انواع درمان ها واکنش متفاوتی از خود نشان می دهد و گاهی در برابر درمان پوست مقاومت نشان داده و تیرگی پوست دیرتر برطرف میگردد. میکرونیدلینگ دور چشم و تکمیل دوره درمانی آن موجب سفت شدن و تقویت پوست نازک دور چشم شده و عوارض ناشی از لیزر ها را برای این ناحیه از پوست ایجاد نخواهد کرد، تنظیم صحیح عمق زخم های ایجاد شده توسط این دستگاه در این ناحیه حساس دور چشم باعث می گردد تا عوارض ناشی از این روش گذرا بوده و توسط خود پوست بهبود داده شود و همزمان تیرگی پوست نیز از بین رود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X