هزینه و قیمت سوزن میکرونیدلینگ

هزینه و قیمت سوزن میکرونیدلینگ

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت سوزن میکرونیدلینگ

پوست انسان برای جوان و شاداب ماندن به تولید کلاژن و الاستین نیاز دارد اما گاهی با بالا رفتن سن و وجود عوامل محیطی دیگر پوست خشک و نازک می شود و در سطح آن چین و چروک ظاهر می گردد ، میکرونیدلینگ که یکی از روشهای بازسازی پوست جهت جوانسازی آن می باشد باعث ترمیم دوباره پوست می شود حال باید ببینیم هزینه و قیمت سوزن میکرونیدلینگ چقدر می باشد.

میکرونیدلینگ

این روش درمانی که با استفاده از سوزن های ریز دستگاه انجام می گیرد هزاران سوراخ را در سطح پوست ایجاد می نماید و در پوست زخم های کنترل شده ایجاد خواهد کرد تا از این طریق پوست تحریک شده و برای درمان خود کلاژن و الاستین اضافی تولید نماید ، همزمان با تولید کلاژن و الاستین مورد نیاز پوست زخم های ایجاد شده نیز ترمیم خواهند شد و مشکلات پوستی نیز درمان می گردد.

قیمت سوزن میکرونیدلینگ

در بازار مارک های مختلفی از سوزن های یک بار مصرف میکرونیدلینگ وجود دارد که همگی از جنس فولاد ضد زنگ می باشند و در سایز های مختلفی تهیه می شوند ، معمولا هزینه سوزن های به کار رفته در درمان بیمار با روش میکرونیدلینگ کلا با هزینه درمان محاسبه می گردد و کمتر مراکزی هزینه سوزن ها را به طور جداگانه از بیمار اخذ می نمایند. در درمان خانگی و استفاده از میکرونیدلینگ خانگی تهیه سوزن با خود فرد می باشد و سوزن های دستگاه به علت یک بار مصرف بودن اگر تعویض نگردد باید حتما استریل شده و در محیطی استریل نگهداری گردد، هزینه سوزن های میکرونیدلینگ با توجه به جنس آنها و مارک آنها تعیین میگردد و انواع مختلفی از آنها و با قیمت های متفاوتی در بازار وجود دارد.

هزینه میکرونیدلینگ

قیمت میکرونیدلینگ با توجه به نوع دستگاه و نوع عارضه پوستی، تعداد جلسات، قیمت سوزن ها  و دستمزد متخصص تعیین می شود اما به طور کل از لحاظ اقتصادی استفاده از این روش جهت سلامت پوست و جوانسازی مقرون به صرفه می باشد. قیمت سوزن میکرونیدلینگ به استاندارد بودن آنها بستگی دارد و قیمت سوزن های استاندارد به مراتب از سوزن های بی کیفیت بیشتر خواهد بود، سوزن های این دستگاه باید استاندارد لازم را داشته باشند در غیر این صورت قدرت نفوذ آنها بسیار پایین خواهد بود و سرعت نفوذ نیز کم خواهد شد در نتیجه عملکرد دستگاه هیچ تاثیری در رفع مشکلات پوستی نخواهد داشت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X