از تزریق ژل و چربی در آرایشگاه ها پرهیز کنید

از تزریق ژل و چربی در آرایشگاه ها پرهیز کنید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از تزریق ژل و چربی در آرایشگاه ها پرهیز کنید

امروزه به دلایل مختلفی چون عدم نیاز به بیهوشی ، راحتی بیمار ، دوره ی نقاهت کوتاه مدت ، مشاهده ی سریع تر نتایج ، عدم نیاز به جراحی و بیهوشی و...  افراد به انجام عمل های زیبایی سرپایی در یکی ، دو جلسه انجام می شوند ، علاقه ی زیادی نشان می دهند . از جمله عمل های زیبایی که به کمک آن می توان به طور موثری به جوانسازی پوست پرداخت ، عمل زیبایی تزریق ژل و چربی است . بسیاری از افراد اقدام به تزریق ژل در آرایشگاه ها می نمایند، اما تزریق ژل و چربی باید به گونه ای صورت پذیرد که ضمن ایجاد نتیجه ی دلخواه ، برای فرد عارضه ای در پی نداشته باشد و چنانچه عوارض احتمالی نیز ایجاد شود ، پزشک متخصص با تمهیدات لازم به رفع آن اقدام خواهد کرد .

این دو ماده هر کدام دارای خاصیت و مزیت های مخصوص به خود هستند که با توجه به شرایط بیمار و تشخیص پزشک متخصص ، گزینه ی مناسب برای او انتخاب می شود .

اگر چه تزریق ژل و تزریق چربی در ظاهر امر ، یک روش ساده و راحت است اما انجام تزریق به تکنیک و روش های اصولی خاصی نیاز دارد که تنها یک پزشک متخصص پوست با گذراندن دوره های آموزشی و علمی و با آگاهی از آناتومی پوست و عضلات درگیر با آن به خوبی می تواند این گونه تزریقات را بدون ایجاد عوارض در جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب انجام دهد .

نتایج تزریق ژل در آرایشگاه ها

در آرایشگاه ها و مراکز غیرتخصصی ، با وعده ی هزینه ی کمتر ، افراد غیر متخصص با استفاده از روش های غیر اصولی و مواد بی کیفیت و گاها تقلبی اقدام به تزریقاتی چون چربی و ژل نموده و با این کار موجب وارد کردن خسارت زیادی به سلامت و زیبایی فرد می شوند که حتی با عمل های ترمیم کننده ی پس از آن نیز نمی توان ناحیه ی مورد تزریق را به حالت اولیه بازگرداند .

از این رو انجام هر گونه عمل زیبایی و تخصصی تزریقات چربی و ژل که تنها باید توسط پزشک متخصص پوست و دارای مهارت و تجربه ی لازم در این زمینه صورت پذیرد ، توسط پزشکان عمومی ،کم تجربه و نیز در آرایشگاه ها اکیدا ممنوع می باشد .

زیرا این نوع از تزریقات باید با آشنایی کامل و مهارت لازم به صورت علمی و با تزریق دقیق انجام شوند .

هرگز به خاطر هزینه کمتر فریب افراد سودجو و متقلب را نخورید و سلامت و زیبایی خود را به خطر نیندازید .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X