با لیزر موهای زائد روی گونه زیباتر شوید

با لیزر موهای زائد روی گونه زیباتر شوید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

با لیزر موهای زائد روی گونه زیباتر شوید

از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف صورت و بدن در رفع تیرگی و زیبایی صورت و بدن بسیار موثر می باشد ، از آنجا که روش های سنتی نظیر تراشیدن ، بند انداختن و اپیلاسیون و غیره همگی موقتی و خسته کننده هستند ، در این مقاله روش لیزر موهای زائد روی گونه را به عنوان روش دائمی و موثر مورد بررسی قرار خواهیم داد .

موهای زائد روی گونه

در رابطه با رفع موهای زاید روی گونه می توان گفت که وجود این موها در ناحیه گونه هم برای زنان و هم مردان ناخوشایند است ، اگر چه بسیاری از مردان صورت خود را کامل اصلاح می کنند اما از بین بردن دائمی این موها از روی گونه ، چهره را روشن تر و زیباتر خواهد کرد ، حتی مردانی که ریش می گذارند ، علاقه دارند با از بین بردن موهای ناحیه گونه ، خط ریش منظم تر ، طبیعی تر و زیباتری داشته باشند .

لیزر موهای زائد روی گونه

با مراجعه پزشک متخصص پوست و مو ، وی با بررسی وضعیت سلامت شما و در صورت نیاز ، انجام آزمایشاتی نظیر تیروئید ، کار را برای شما شروع خواهد کرد ، رنگ و جنس پوست و مو تعیین کننده ی دستگاه لیزر انتخابی و تنظیمات آن می باشد ، اشعه ی لیزر بر روی پوست ناحیه ی گونه تابیده می شود ، به ریشه ی موها می رسد که در عمق چند میلی متری از سطح پوست قرار دارند ، نور متمرکز و بسیار قوی لیزر در ملانین سیاه رنگ ریشه ی مو تولید گرما کرده و ریشه ی موهای زائد را بدون آسیب به بافت های اطراف خواهد سوزاند . از بین بردن موهای زاید روی گونه ، طی چند جلسه با فاصله ی 4 الی 6 هفته میسر خواهد بود زیرا باید به ریشه موهای در فاز استراحت فرصت رشد و ملانین سازی کافی داده شود . با رفع موهای زاید روی گونه توسط لیزر طی 4 الی 6 جلسه لیزر درمانی ، علاوه بر رفع تیره گی ناشی از وجود موها ، لیزر پوست گونه را روشن تر و گلگون خواهد کرد ، از این رو با لیزر موهای زاید روی گونه فرد زیباتر و جوان تر خواهد شد .

متخصص پوست و مو جهت انجام جلسات لیزر

توجه به رنگ پوست و جنس موها برای انتخاب لیزر مناسب و انجام تنظیمات آن بسیار مهم می باشد و تنها متخصص پوست و لیزر با دانش تخصصی خود می تواند بر مسائل مربوط به رفع موثر موهای زائد تسلط کاملی داشته باشد ، از این رو هرگز لیزر موهای زائد خود را در آرایشگاه ها و مراکز غیراستاندارد و غیر معتبر توسط افراد غیرمجاز انجام ندهید . آمار بالای شکایت افراد آسیب دیده از مراکز غیر معتبر ، حاکی از عدم آگاهی و اعتماد بی چون و چرای افراد به این مراکز می باشد . زیبایی و سلامت خود را با وعده های ی دروغین هزینه های کم لیزر درمانی موهای زاید به خطر نیندازید زیرا پشت هر ارزانی ، داستانی هست . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X