زمان تاثیر میکرونیدلینگ برای حذف چروک چقدر است؟

زمان تاثیر میکرونیدلینگ برای حذف چروک چقدر است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

زمان تاثیر میکرونیدلینگ برای حذف چروک چقدر است؟

ابزارها و دستگاه های زیادی در جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام کارکرد و عملکرد مخصوص به خود را دارند و برای رفع  انواع مشکلات پوستی مفید می باشد ،یکی از دستگاه های جوانسازی و رفع چروک پوست میکرونیدلینگ می باشد که بخواهیم دید زمان تاثیر میکرونیدلینگ برای حذف چروک چقدر است.

تاثیر میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ از طریق ایجاد زخم توسط سوزن های به کار رفته در آن موجب تحریک پوست و تولید کلاژن سازی می شود ، این ابزار پزشکی با ایجاد زخم های کنترل شده در عمق مناسب پوست بافت های قدیمی پوست را می شکند و از این طریق پوست تحریک شده و بافت جدید تولید می نماید و با تولید کلاژن و الاستین جدید خاصیت ارتجاعی پوست بالا رفته و چروک پوست از بین خواهد رفت، ایجاد مویرگ های جدید در پوست که سبب می گردد جریان خون در پوست افزایش یابد و پوست یکدست و شفاف گردد از تاثیرات میکرونیدلینگ می باشد.

 زمان حذف چروک ها با میکرونیدلینگ پوست

بعد از انجام میکرونیدلینگ  در سطح پوست التهاب ایجاد می گردد که پس از مدتی رفع خواهد شد ،  به دلیل خاصیت درمانی پوست و اینکه روش   میکرونیدلینگ برای کسب نتیجه در رفع چروک پوست به تکرار نیاز دارد و جلسات درمانی آن باید با فاصله زمانی در چند ماه انجام گیرد. حصول نتیجه و رفع چین و چروک به چند ماه و چند جلسه درمانی نیازمند می باشد ، تحریک کلاژن ها جهت رفع چروک بعد از گذشت یک تا دو ماه و انجام چند جلسه میکرونیدلینگ اتفاق خواهد افتاد و چروک پوست حذف خواهند شد البته تعداد جلسات به پاسخ فرد به درمان و میزان چروک پوست بستگی دارد و در هر فردی و در هر بخشی از بدن حذف چروک زمان متفاوتی را به خود اختصاص می دهد. تاثیر میکرونیدلینگ در هر بیماری به عوامل بسیاری بستگی دارد و گاهی فرد پس از انجام یک جلسه نتایج خوبی کسب می نماید و عمق چروک پوست وی تا حد زیادی از بین خواهد رفت اما در هر صورت عملکرد اصلی میکرونیدلینگ با چند جلسه درمانی باعث حذف چروک از پوست خواهد شد و انتظار کسب نتیجه از یک جلسه درمان با این دستگاه امری نامطلوب می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X