همه چیز درباره لیزر هایفو دابلو

همه چیز درباره لیزر هایفو دابلو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره لیزر هایفو دابلو

زیبایی در هر فرهنگ و قومیتی معیارهای متفاوتی دارد اما داشتن پوستی سالم و زیبا و عاری از چین و چروک معیاری مشترک بین تمام افراد می باشد و جوان بودن پوست از پایه های زیبایی هر فردی است ، هنگامی که پوست بر اثر عوامل مختلف دچار شل شدگی و افتادگی گردد در نظر هر فردی زیبایی آن از بین خواهد رفت بنابراین بنا به عقیده و خواسته افراد هر کسی به دنبال بهترین روش برای بازگرداندن زیبایی به پوست خود خواهد بود، یکی از روشهای بازسازی پوست روش هایفو می باشد که باید دید همه چیز درباره لیزر هایفو دابلو را چگونه می توان فهمید.

عوامل تخریب پوست

زیبایی و استحکام هر پوستی به کلاژن ها و صفحات غشائی زیر پوست بستگی دارد ، الیاف ضروری پوست بر اثر عواملی چون ، تغذیه نامناسب ، استرس، آلودگی ها، نور آفتاب، مصرف دخانیات و بالا رفتن سن دچار تخریب شده و بازسازی آنها بسیار کند رخ خواهد داد بدین سبب و با از  بین رفتن مواد ضروری جهت حفظ شادابی پوست نمود بیرونی پوست دچار آسیب شده و پوست شل و افتاده و پر از چین و چروک خواهد شد.

لیزر هایفو با دابلو

کسانی که با ایجاد چرک در پوست خود نگران زیبایی چهره خود هستند می توانند از بهترین دستگاه لیزری جوانسازی پوست که هایفو دابلو می باشد در جهت رفع چین و چروک و لیفت صورت استفاده نمایند ، این دستگاه با تخریب ساختار کلاژن های قدیمی و تحریک کلاژن سازی جدید از راه ایجاد گرما در بافت پوست ایجاد تغییر کرده و پوست را جوان و با طراوت خواهد کرد.

مزیت لیزر هایفو دابلو

اصلی ترین مزیت دستگاه دابلو رساندن کمترین آسیب به سطح پوست می باشد و این دستگاه به جز التهاب جزئی در سطح  پوست هیچ نوع سوختگی و لکی ایجاد نخواهد کرد ، لیفتینگ پوست با استفاده از روش لیزر دابلو بیشتر از سایر روشها می باشد و لیفت صورت بعد از همان جلسه اول به خوبی احساس خواهد شد . لیزر هایفو دابلو در سطح پوست کمترین عارضه ممکن را ایجاد می نماید و درد حاصل از این عمل بسیار ناچیز و در حد حس گرما می باشد که برای بیمار بدون بی حسی قابل تحمل می باشد ، دستگاه دابلو با کمک تکنولوژی عدسی امواج را در نقطه ای متمرکز می سازد که باید درمان در آنجا انجام گیرد که در نتیجه بافت های زیرین پوست تحریک شده و کلاژن جدید ایجاد خواهد شد و لیفت قابل توجهی در پوست صورت می گیرد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X