ضررهای هایفو برای بافت پوست چیست؟

ضررهای هایفو برای بافت پوست چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ضررهای هایفو برای بافت پوست چیست؟

گر چه طبق تحقیقات و تجربیات اثبات گردیده که عوارض هایفو بسیار کمتر از سایر روشهای درمانی جوانسازی پوست می باشد اما میزان عوارض و درد و ناراحتی  هر روشی از بیماری به بیمار دیگر متفاوت می باشد، در اینجا خواهیم دید ضررهای هایفو برای بافت پوست چیست.

هایفوتراپی

هایفوتراپی به دلیل غیر تهاجمی بودن باعث آسیب به سطح پوست نمی گردد و امواج این دستگاه با تنظیم صحیح به دلیل عدم تمرکز در سطح پوست ، پوست را دچار آسیب و سوختگی نمی گرداند، تمرکز و تجمع امواج هایفوتراپی در زیر لایه های پوست انجام می گیرد و انرژی حاصل باعث کلاژن سازی و لیفت پوست می گردد.

عدم آسیب به بافت پوست

امواج هایفوتراپی اگر به صورت صحیح تنظیم گردد باعث آسیب به بافت های پوست نمی گردد زیرا گرمای زیاد ممکن است باعث از بین رفتن بافت های پوست گردد و واکنش بافتی دوگانه ای در ناحیه درمان ایجاد گردد، گرمای بیش از حد هایفوتراپی ممکن است باعث ایجاد آسیب به بافت ها و ماهیچه های عضلانی پوست شود و عضلات پوست را برای همیشه از بین ببرد. انرژی اولیه ای که از دستگاه هایفوتراپی بر پوست تابیده می شود آنقدر متمرکز نمی باشد که پوست را بسوزاند یا به بافت پوست آسیب وارد کند ، این انرژی بعد از عبور از سطح پوست کانونی ایجاد می کند که انرژی متمرکز شده و ناحیه تحت درمان لیفت شده و کلاژن های فرسوده آن فعال می گردند و روند جوانسازی پوست آغاز می گردد و تا چندین ماه بعد از هایفوتراپی ادامه دارد.

ضررهای هایفو

هایفو روشی امن و بی خطر برای جوانسازی و لیفت پوست صورت می باشد که فقط در سطح پوست کمی التهاب و قرمزی ایجاد می کند که بعد  از چند ساعت از هایفوتراپی رفع خواهد شد، ضرر هایفو برای پوست زمانی خواهد بود که امواج دستگاه به درستی تنظیم نشده باشد و به سطح پوست و بافت ها و عضلات پوست آسیب جدی وارد شود. ضررهای هایفو به شرط تنظیم مناسب درجه انرژی دستگاه به مراتب از سایر روشهای جوانسازی پوست که اغلب با جراحی انجام می گیرد کمتر خواهد بود و به دلیل نداشتن  دوره نقاهت مورد توجه بیمارانی می باشد که شاغل بوده و می خواهند در سریعترین زمان ممکن به کار خود مشغول شوند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X