هزینه و قیمت هایفو دابلو در تهران و ایران

هزینه و قیمت هایفو دابلو در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت هایفو دابلو در تهران و ایران

گذر زمان و بالا رفتن سن و وجود عوامل دیگری مانند ژنتیک، بیماری، سیگار کشیدن و مصرف داروها پوست را شل و افتاده می گرداند و در این مواقع لزوم یک روش جوانسازی و لیفت پوست احساس می گردد، هایفوتراپی یکی از روشهای لیفت پوست می باشد که با توجه به مزایا و فواید این روش برای پوست طرفداران خاص خود را دارد حال باید دید هزینه و قیمت هایفو دابلو در تهران و ایران چقدر می باشد؟ در گذشته لیفت صورت و عمل کشیدن آن به روشهای جراحی انجام می گرفت که این جراحی ها مزایا و عوارض خاص خود را برای بیمار داشته است اما امروزه هایفوتراپی روشی جایگزین برای جراحی لیفت پوست می باشد که برای افرادی که در انجام جراحی آمادگی ندارند و می خواهند به نتیجه مطلوبی در جوانسازی پوست خود برسند مطلوب می باشد.

هایفو با دابلو

بهترین دستگاه هایفوتراپی حال حاضر  که پیشرفته ترین دستگاه در نوع خود می باشد دستگاه دابلو است که برای لیفت غیر تهاجمی صورت و کشیدن پوست از آن استفاده می شود و از انرژی امواج اولتراسوند برای رفع چروک پوست استفاده می نماید، درمان با هایفو دابلو بدون درد و خونریزی می باشد و پس از ان بیمار به استراحت و دوره نقاهت نیاز نخواهد داشت. لیفت پوست با هایفوتراپی لیفتی طبیعی می باشد و هایفوتراپی باعث تحریک لایه های نگهدارنده ساختار پوست شده و موجب بازسازی طبیعی کلاژن ها می شود که در نتیجه پوست کشیده و جوان خواهد شد.

قیمت هایفو دابلو در تهران و ایران

قیمت هایفو دابلو و جوانسازی با این دستگاه در تهران و هر شهرستانی متفاوت می باشد، در ایران کلینیک های تخصصی زیادی در زمینه جوانسازی و زیباسازی پوست فعالیت دارند که هایفوتراپی نیز جز خدمات آنها به بیماران می باشد و در هر کلینیکی در هر شهر و منطقه ای تعرفه متفاوتی برای  بیماران وجود دارد. هزینه و قیمت هایفو دابلو به ناحیه تحت درمان و تعداد جلسات درمانی بیمار و دستمزد متخصصان و تعرفه های کلینیک ها بستگی خواهد داشت و در هر شهری و هر منطقه ای متفاوت می باشد و به خصوص به دلیل عدم نظارت کافی بر تعرفه های مقرر ور این کلینیک ها توسط مراجع بهداشت و درمان و تحت پوشش بیمه  نبودن این گونه خدمات درمانی زیبایی هزینه این نوع عمل ها بسیار بالا می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X