هزینه و قیمت هایفو صورت در تهران

هزینه و قیمت هایفو صورت در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت هایفو صورت در تهران

گذر زمان در انسان باعث افتادگی و شل شدن پوست صورت او می شود و بافت های پوست بر اثر بالا رفتن سن استحکام و سفتی خود را کم  کم از دست می دهند و این امر باعث ایجاد چین و چروک و از بین رفتن طراوت پوست خواهد شد که در این زمان لزوم یک روش زیباسازی پوست مانند هایفو احساس می شود اما هزینه و قیمت هایفو صورت در تهران چقدر می باشد؟ هایفوتراپی بهترین جایگزین برای جراحی های زیباسازی جهت لیفت پوست صورت می باشد که بدون جراحی انجام می گیرد‌ و تنها در یک جلسه بر روی پوست صورت گرفته و در پایان همان جلسه نتایج آن مشهود خواهد بود.

تکنیک هایفوتراپی

در هایفوتراپی پوست از تکنیک تصویر برداری برای شناسایی نقاطی از پوست که نیاز به دریافت انرژی دارند استفاده می شود و تصویربرداری روی صفحه برای پزشک مشخص می شود ،متخصص هایفوتراپی با شناسایی نواحی نیازمند درمان مقادیر کنترل شده انرژی و گرما را در عمق مناسب به پوست خواهد تابید و این کار  باعث ترمیم و لیفت پوست خواهد شد.

هایفوتراپی صورت

هایفوتراپی صورت به منظور لیفت پوست صورت انجام می شود و درمان  با هدف  بالا کشیدن و سفت کردن پوست آغاز می گردد ، در این روش جوانسازی صورت با انرژی امواج هایفوتراپی میسر می شود و انرژی امواج موجب دوباره سازی کلاژن در پوست و لیفت آن می گردد.

قیمت هایفو صورت

قیمت هایفو صورت هر بیمار به ناحیه تحت درمان و جلسات لازم برای حصول نتیجه مطلوب بستگی خواهد داشت ، دستمزد متخصص و تعرفه های هر کلینیک درمانی متفاوت می باشد و به علت تحت پوشش نبودن این گونه زیباسازی ها معمولا هزینه هایفوتراپی بالا می باشد. در زمینه جوانسازی پوست تبلیغات وسیعی توسط کلینیک ها صورت می گیرد و هر کلینیک با ارائه تخفیفات متنوع به بیماران سعی می کند مراجعه کنندگان بیشتری را به خود جلب نماید. قیمت هایفو صورت و هزینه های جوانسازی پوست در هر کلینیکی در تهران متاثر از نوع تجهیزات و امکانات آن کلینیک و دستمزد متخصصان شاغل در آنجا می باشد و هزینه های ویزیت قبل از هایفوتراپی نیز به مجموعه هزینه ها اضافه خواهد کرد، بنابراین قیمت هایفوتراپی در هر کلینیکی در تهران با یکدیگر تفاوت اساسی خواهد داشت .

قیمت هایفوتراپی در کلینیک های تهران

تهران به دلیل پایتخیت بودن و جمعیت بسیار زیاد از بهترین کلینیک های جوانسازی پوست بهره می برد، به همین خاطر قیمت هایفوتراپی در کلینیک های تهران با توجه به موقعیت جغرافیایی کلینیک بسیار متفاوت است، قیمت هایفوتراپی به چند مورد بستگی دارد مانند موقعیت کلینیک، دستمزد پزشک، وسعت هایفوتراپی روی پوست و تعدد جلسات و همچنیم هزینه های بعد از هایفوتراپی، از همین رو بسیاری از کلینیک ها که موقعیت مناسبی در تهران دارند و از وجود پزشکان باتجربه بهره می بردند به دلیل ارائه خدمات بهتر و ارزنده تر قیمت هایفوتراپی در این کلینیک های سطح تهران بالاست.

قیمت هایفوتراپی در خانم ها

مشتریان اغلب جراحی های زیبایی خانم ها هستند، خانم ها به دلیل حساسیت بر روی ظاهر خود دوست دارند همیشه پوستی شاداب و جوان داشته باشند و از چین و چروک برروی پوست خود واهمه دراند و بهترین راه برای رفع چین و چروک پوست استفاده از تکنیک هایفوتراپی است ، قیمت هایفوتراپی برای خانم ها که حساسیت بسیار زیادی برای برطرف نمودن چین و چروک بصورت طبیعی را دارند و همیشه به دنبال سریعترین راه ممکن برای به هدف رسیدن هستند. قیمت هایفوتراپی در خانم ها نسبت به کلینیک و جراحی که انتخاب می کنند به سن و تعداد دفعات استفاده از هایفوتراپی نیست مرتبط است و هرچه تعداد استفاده از هایفوتراپی بیشتر شود پوست خاصیت خود را ازدست داده و هر پزشکی دست به انجام چنین عملی نخواهد زد.   کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X