فواید هایفو درمانی در لیفت صورت

فواید هایفو درمانی در لیفت صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فواید هایفو درمانی در لیفت صورت

هنگامی که کلاژن سازی  در پوست بر اثر عواملی مانند بالا رفتن سن یا ژنتیک ،بیماری و در معرض دائمی نور آفتاب بودن متوقف گردد پوست دچار افتادگی و شل شدگی می شود و دیگر سفت و مستحکم نخواهد بود و ظاهری نامناسب برای فرد ایجاد میگردد، امروزه بهترین روش لیفت و کشیدن پوست شل شده هایفوتراپی می باشد که باید دید فواید هایفو درمانی در لیفت صورت چیست .

هایفو پوست

هایفو پیشرفته ترین تکنولوژی حال حاضر جهت لیفت صورتی می باشد که دچار شل شدگی و افتادگی شده است و این روش بدون جراحی انجام می گیرد و عمل لیفتینگ صورت و از بین بردن چروک آن در یک جلسه انجام می شود.

فواید هایفو درمانی

هایفوتراپی پوست صورت روشی کاملا موثر و ایمن و بدون جراحی جهت لیفت و کشیدن صورت می باشد و به دلیل غیر جراحی بودن بر سطح پوست صورت هیچ نوع خراش و جای بخیه باقی نمی گذارد ، هایفوتراپی دوره نقاهتی برای بیمار ندارد و بعد از انجام آن بیمار به راحتی می تواند کارهای روزمره خود را انجام دهد.

 مکانیزم هایفو لیفت صورت

امواج دستگاه هایفوتراپی با استفاده از تکنولوژی پیشرفته در عمق پوست تابنده می شود و گرما و انرژی آن باعث می گردد کلاژن های ضعیف شده پوست تخریب گردد و کلاژن جدید شکل گیرد که خود این کلاژن ها پوست را به طور طبیعی لیفت و کشیده می گرداند و افتادگی پوست اصلاح می شود.

اثر واقعی هایفو

بعد از هایفوتراپی فرد در صورت خود احساس سفتی و بالا رفتن پوست می کند اما اثر واقعی هایفوتراپی معمولا ۳ تا ۶ ماه پس از انجام عمل ایجاد میگردد و لیفت صورت به طور طبیعی تا چند ماه بعد از هایفوتراپی ادامه دارد و دوباره بر اثر ادامه روند پیری در پوست این لیفت متوقف می شود. بعد از هایفو تراپی پوست صورت جهت کسب نتیجه بهتر می توان از تزریق بوتاکس و چربی استفاده نمود اما بعد از بوتاکس و تزریق چربی تا مدتی بیمار نمی تواند هایفوتراپی انجام دهد زیرا گرمای امواج هایفوتراپی بوتاکس و چربی را ذوب خواهد کرد. فواید هایفو درمانی علاوه بر لیفت صورت باعث بسته شدن منافذ باز سطح پوست نیز می شود زیرا امواج این دستگاه که دارای گرمای زیادی می باشند به دلیل غیر متمرکز بودن به سطح پوست آسیبی وارد نمی کند و بعد از عبور از پوست در زیر پوست کانونی و متمرکز شده و سبب ایجاد کلاژن تازه در پوست و لیفت پوست می گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X