چین و چروک با هایفو چگونه درمان می گردد؟

چین و چروک با هایفو چگونه درمان می گردد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چین و چروک با هایفو چگونه درمان می گردد؟

چین و چروک دور چشم با بالا رفتن سن در افراد ظاهر می گردد و در ابتدا نازک و بسیار و ریز می باشند و تنها در موقع خندیدن فرد ظاهر می گردند اما به مرور زمان عمیق خواهند شد و گوشه های چشم دارای چروک پنجه کلاغی عمیقی می گردد و در زیبایی چشم ها و صورت تاثیر زیادی دارند ، یکی از روش های از بین بردن این چروک دور چشم هایفوتراپی می باشد که باید دید چین و چروک با هایفو چگونه درمان می گردد؟

دلایل ایجاد چین و چروک

گر چه ایجاد چین و چروک دور چشم عمدتا به دلیل فرآیند بالا رفتن می باشد اما دلایل دیگری نیز در کاهش تولید کلاژن و الاستین در پوست نقش دارند ، دلایلی مانند بیماری ، مصرف دخانیات و الکل، نور آفتاب، ژنتیک، تغذیه نامناسب و استرس باعث کاهش پروتئین های ضروری در پوست می گردند و به دلیل وظایف این پروتئین ها که باعث حفظ نرمی و یکنواختی پوست می گردند  و در حالت کشیده شدن پوست آن را به جای خود برمی گردانند به دلیل نبود آنها پوست دچار چروک می گردد.

چین و چروک با هایفو دور چشم

هایفو دور چشم به دلیل نازک بودن این ناحیه از پوست صورت و حساسیت چشم ها دارای اهمیت زیادی می باشد ، در این روش درمانی چروک دور چشم امواج دستگاه که مافوق صوت می باشند به طور مستقیم انرژی گرمایی را به پوست و بافت های زیر پوست منتقل می نمایند که با تمرکز این انرژی ها در زیر پوست موجب می گردند پوست تحریک گردیده و کلاژن و الاستین بیشتری تولید نماید و در نتیجه پوست سفت و لیفت می گردد. گرچه هایفوتراپی دور چشم دارای عوارض کمی می باشد و قرمزی و تورم دور چشم بعد از مدت کوتاهی رفع می گردد اما بهترین نتیجه از ابن روش درمانی زمانی کسب می شود که در کنار سایر روش ها درمانی به کار گرفته شود و بعد از هایفوتراپی چشم می توان از تزریق چربی در این ناحیه برای ایجاد لیفت بیشتر در پوست استفاده نمود که تزریق و میزان آن حتما باید توسط متخصص انجام گیرد. در هایفو دور چشم امواج به طور یکنواخت به دور چشم تابیده می شود  تا امواج با تمرکز بافت های همبند زیرین پوست را سفت نموده و کشیده کنند ، در این روش لایه های سطحی پوست به دلیل عدم تمرکز امواج تحت تاثیر قرار نمی گیرند و نتایج آن تنها بعد از یک جلسه در مورد  رفع چروک دور چشم فوق العاده می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X