خطرات هایفوتراپی برای پوست چیست؟

خطرات هایفوتراپی برای پوست چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات هایفوتراپی برای پوست چیست؟

هر روش جوانسازی پوست دارای ویژگی ها و مزایا و عوارض مخصوص به خود می باشد و افرادی که به دنبال جوانسازی پوست خود می باشند اولویت آنها کم عارضه بودن روش درمانی می باشد ، هایفوتراپی به عنوان نوین ترین روش جوانسازی پوست نیز دارای عوارضی نیز می باشد اما باید ببینیم خطرات هایفوتراپی برای پوست چیست؟ همه روشهای جوانسازی پوست دارای عوارض می باشند و تفاوت آنها در همین عارضه کم یا زیاد می باشد.

هایفوتراپی

هایفوتراپی روشی بدون جراحی جهت جوانسازی پوست می باشد که نوین ترین روش در نوع خود می باشد و از نیروی امواج مافوق صوت در جهت رفع چین و چروک پوست و کشیدن و لیفت پوست استفاده می نماید.

خطرات هایفوتراپی

افرادی که اقدام به هایفوتراپی در رفع چروک پوست پوست خود می نمایند در زمان هایفوتراپی بر روی سطح پوست خود احساس سوزش و گرما خواهند کرد که این امر قابل تحمل بوده و درد زیادی برای بیمار نخواهد داشت ، بعد از هایفوتراپی در محل درمان معمولا قرمزی و تورم و کبودی ایجاد می شود که این علائم بعد از گذشت مدت زمان کمی رفع خواهد شد. عوارض هر روش درمانی مخصوصا هایفوتراپی در هر بیماری متفاوت خواهد بود و به واکنش بدن نسبت به هایفوتراپی وابستگی خواهد داشت. ایمن بودن و بی خطر بودن هایفوتراپی برای پوست به اثبات رسیده و بلافاصله بعد از هایفوتراپی پوست شروع به کلاژن سازی و جوان شدن می نماید و این کار به طور طبیعی توسط خود پوست انجام می گیرد ، در حقیقت امواج هایفوتراپی باعث تحریک کلاژن ها می شوند و این خود کلاژن ها هستند که باعث سفت شدن و لیفت پوست می گردند. خطرات هایفوتراپی برای پوست به دلیل تنظیم انرژی امواج و عدم تمرکز آنها در سطح پوست بسیار ناچیز می باشد و تمرکز و جمع شدن انرژی امواج در زیر پوست صورت می گیرد، هایفوتراپی و استفاده از دستگاه هایفوتراپی اگر توسط افراد غیر متخصص انجام گیرد باعث آسیب به سطح پوست و همچنین بافتهای عضلانی زیر پوست خواهد شد بنابراین هایفوتراپی هرگز نباید توسط افرادی که به نحوه کار این نوع دستگاه ها آشنایی ندارند انجام گیرد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X