بهترین روش های کشیدن پوست در کلینیک تخصصی پوست

بهترین روش های کشیدن پوست در کلینیک تخصصی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش های کشیدن پوست در کلینیک تخصصی پوست

پوست کشیده و صاف و بدون چین و چروک ظاهر هر فردی را زیباتر می سازد و اگر این زیبایی و صافی پوست بر اثر عواملی از بین رود زیبایی چهره دستخوش تغییر میگردد، بسیاری از افراد جامعه نسبت به ظاهر خود حساس هستند و با ایجاد چین و چروک در پوستشان به دنبال راهی برای رفع این مشکل می باشند حال باید دید بهترین روش های  کشیدن پوست در کلینیک تخصصی پوست چه می باشد.

کلینیک تخصصی پوست

امروزه کلینیک های تخصصی فراوانی در هر شهری به نسبت جمعیت آن شهر و امکانات موجود در آن به ارائه خدمات جوانسازی و زیبایی مشغول می باشند و از تمام روشهای جراحی و غیر جراحی در این حوزه استفاده می نمایند ، امکانات و تکنولوژیهای هر کلینیک و بهره گیری از متخصصان مجرب  نقش زیادی در ایجاد رضایت بیماران از مراجعه به این نوع کلینیک ها دارد.

کشیدن پوست

افرادی که دچار چین و چروک در پوست خود می گردند همواره به دنبال بهترین روش برای لیفتینگ و کشیدن پوست می باشند که در این زمینه روشهای جراحی و غیر جراحی زیادی وجود دارد که در تمام کلینیک های تخصصی پوست توسط متخصص پوست انجام می گیرد .

بهترین روشهای کشیدن پوست

بهترین روش کشیدن پوست و لیفتینگ پوست روشی می باشد که کمترین عوارض را برای بیمار به وجود آورد و در سطح پوست ایجاد زخم نکند  و جای بخیه بر روی آن باقی نگذارد، همچنین این روش باید دوره بهبود کوتاهی داشته و بیمار از نتایج آن رضایت کامل داشته باشد، در حال حاضر بهترین روش کشیدن پوست که بدون جراحی انجام می گیرد هایفوتراپی می باشد که با استفاده از امواج اولتراسوند این دستگاه در پوست کلاژن سازی تقویت گردیده و پوست لیفت و مستحکم و سفت می گردد. هایفو کردن پوست روشی کاملا ایمن و بی خطر جهت کشیدن صورت می باشد و شدت امواج که به روش غیر تهاجمی انجام می گیرد باعث ایجاد خاصیت کشسانی در پوست شده و پوست کشیده و لیفت می گردد. کشیدن پوست در بیمارانی که در انجام جراحی محدودیت دارند بدون جراحی و با دستگاه هایفوتراپی انجام می شود و این نوع لیفت پوست در یک جلسه انجام می گیرد و ماندگاری آن بیشتر از روشهای جراحی و سایر روشهای درمانی رفع چین و چروک می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X