اصلاح طرح لبخند با روش هایفو خط خنده

اصلاح طرح لبخند با روش هایفو خط خنده

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

اصلاح طرح لبخند با روش هایفو خط خنده

وجود خط لبخند کنار لب ها باعث بالا نشان دادن سن هر فردی می شود و این خط خنده با روشهای مختلفی قابل ترمیم می باشد که یکی از این روشها هایفوتراپی می باشد که باید ببینیم اصلاح خط لبخند با روش هایفو خط خنده چگونه ممکن می باشد.

عوامل ایجاد چروک و خط خنده کنار لب

عوامل بسیاری موجب ایجاد خط خنده در کنار لب ها می شوند عواملی مانند غذا خوردن، ژنتیک، لاغری ، خندیدن و افزایش سن این خطوط را کنار لب ها ایجاد می کنند.

هایفو خط خنده

استفاده از روش هایفو صورت یکی از موثرترین روشهای اصلاح خط خنده بدون جراحی می باشد و عملکرد هایفو اینگونه خواهد بود که با استفاده از امواج اولتراسوند و تنظیم آنها به طور دقیق باعث کاهش خطوط سطحی اطراف دهان می شود و این کار در یک جلسه انجام می گیرد. هایفو خط لبخند نتایج ماندگاری دارد و خط لبخند با استفاده از این روش کاهش خواهد یافت و پوست اطراف دهان لیفت می گردد. متخصص پوست به کسانی که دارای خط لبخند می باشند توصیه می نماید برای از بین بردن خطوط لبخند خود و حفظ شادابی پوست باید روزی چند دقیقه پوست ماساژ داده شود تا عضلات پوست به جای خود برگشت داده شوند و پوست لیفت و سفت گردد ، دستگاه های خانگی  مختلفی به عنوان ماساژ پوست صورت وجود دارند که می توان با کمک آنها پوست را ماساژ و لیفت نمود که روشی کم خطر و کم هزینه برای پوست هر فردی خواهد بود.

درمان خانگی خط لبخند

استفاده از مرطوب کننده های پوست و آبرسان ها تا حد قابل توجهی از عمق خط لبخند کاهش می دهد و این کار با ماساژ آلوئه ورا به طور روزانه در ناحیه دور دهان تاثیر خوبی در اصلاح خط لبخند خواهد داشت ، ژل موجود در آلوئه ورا آبرسان مناسبی برای پوست می باشد و ایجاد ماسک از این ژل دور دهان خطوط لبخند را کاهش می دهد. هایفو خط خنده علاوه بر لیفت پوست اطراف دهان باعث لیفت ناحیه پایین صورت شده و پوست بالا کشیده می شود ،نتایج حاصل از هایفو خط لبخند در هر فردی متفاوت می باشد و به استحکام عضله ها و میزان چین و چروک و جنسیت افراد بستگی خواهد داشت . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X