از روش های رینوپلاستی مدرن چه میدانید؟

از روش های رینوپلاستی مدرن چه میدانید؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از روش های رینوپلاستی مدرن چه میدانید؟

رینوپلاستی به عمل جراحی زیبایی بینی گفته می شود که در آن پزشک جراح پلاستیک با دانش تخصصی خود ، به کمک ابزار مخصوص پزشکی و با تکنیک های خاصی ، به تغییر و اصلاح داخل بینی در جهت زیباسازی ظاهر بینی می پردازد که یکی از پیچیده ترین جراحی های پلاستیک به شمار می رود ، در این مقاله رینوپلاستی مدرن مورد بررسی قرار گرفته شده است .

رینوپلاستی مدرن

در رینوپلاستی مدرن ، از روش های غیر جراحی به منظور ایجاد تغییرات و اصلاحات بینی استفاده می شود و به این روش ها رینوپلاستی غیرجراحی نیز گفته می شود . در رینوپلاستی مدرن به منظور کاهش خطرات حین عمل که ناشی از بیهوشی و دستکاری سیستم تنفسی می باشد و همچنین از بین بردن عوارض بسیاری که پس از عمل جراحی بینی ممکن است ، رخ دهد ، از تزریق ژل ، چربی ، بوتاکس و لیفت نخ استفاده می شود . به کمک روش های رینوپلاستی مدرن ، دیگر نیازی به جراحی بینی به منظور برخی نواقص بینی که کوچک هستند ، نیازی نخواهد بود ، البته باید ذکر کرد که روش رینوپلاستی مدرن تنها قادر به ایجاد تغییرات کوچک در بینی است ، از این رو چنانچه پزشک معالج تشخیص دهد که جهت بهبود وضع ظاهری بینی باید عمل جراحی زیبایی بینی انجام شود ، باید به توصیه پزشک معالج گوش داد .

تاثیرات رینوپلاستی مدرن بر روی بینی

به کمک روش های رینوپلاستی مدرن می توان تغییرات ذیل را در بینی به طور موثر و قابل قبولی برای مدت معینی و نه دائمی اعمال نمود :

  • تزریق چربی و ژل : از تزریق چربی خود بدن فرد که بدون واکنش آلرژیک با بدن پیوند خواهد خود می توان جهت رفع فرو رفتگی ها یا برآمدگی های بینی نظیر قوز بینی ، استفاده کرد ، با تزریق چربی قوز بینی به طور موثری از بین خواهد رفت .
  • تزریق ژل : از تزریق ژل های نظیر هیالورونیک اسید که به خوبی با بدن سازگاری دارند ، می توان جهت رفع فرو رفتگی ها یا برآمدگی های بینی بهره مند شد .
  • تزریق بوتاکس : با تزریق بوتاکس به عضله ی خاصی در بینی ، پزشک متخصص قادر خواهد بود که گشادی پره های بینی را درمان نماید  .
  • لیفت نخ : به کمک روش لیفت نخ می توان افتادگی نوک بینی را از بین برد و همچنین با این روش می توان کمی نوک بینی را بالا کشید .
در روش های رینوپلاستی مدرن اگر چه تاثیرات حاصل موقتی و برای مدت زمان مشخصی هستند اما با این روش ها دیگر فرد مورد جراحی قرار نخواهد گرفت و مناسب افرادی هستند که از انجام جراحی بینی و برش های آن ترس دارند . در واقع به کمک رینوپلاستی مدرن می توان بیش از نیمی از جراحی های غیر ضروری زیبایی  بینی را در کوتاه ترین زمان ممکن با نتایج مثبت  به سرانجام رساند . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X