خطرات لیفت صورت با هایفو کمتر است یا نخ؟

خطرات لیفت صورت با هایفو کمتر است یا نخ؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات لیفت صورت با هایفو کمتر است یا نخ؟

هنگامی که صورت به لیفت و کشیده شدن پوست نیاز دارد هر فردی به دنبال انتخاب بهترین روشی می باشد که کمترین عوارض جانبی را به وی تحمیل نماید و پوست تا بیشترین حد ممکن جوان و شاداب گردد، دو روش هایفو و استفاده از نخ روشهای جوانسازی پوست صورت بدون جراحی می باشند که در اینجا خواهیم دید خطرات لیفت صورت با هایفو کمتر است یا نخ؟

لیفت صورت با نخ

لیفت با نخ با استفاده از نخ های قابل جذب در پوست انجام می گیرد که از جنس های مختلفی ساخته می شوند این نخ ها با برشهایی در خط موی صورت به بافت های پوست گیر داده می  شوند و پوست را کشیده و لیفت می نمایند و در جای مناسب استحکام می بخشند و بعد از گذشت چند هفته از لیفت در پوست جذب می گردند.

هایفو لیفت صورت

در این تکنولوژی امواج دستگاه هایفوتراپی باعث تحریک لایه های نگهدارنده پوست شده و کلاژن سازی آغاز می گردد و پوست لیفت و کشیده خواهد شد و تا مدتها ادامه خواهد داشت.

خطرات لیفت صورت با هایفو

روش هایفو برای لیفت به دلیل غیر تهاجمی بودن و تنظیم مناسب امواج در سطح پوست آثار لک و یا سوختگی ایجاد نمی کند و گاهی ممکن است پوست دچار تورم و سوزش گردد که به زودی رفع خواهد شد و ماندگار نخواهد بود.

خطرات لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ تحت بی حسی انجام می گیرد اما در هایفوتراپی به به استفاده از بی حسی  در بسیاری از بیماران نیاز نمی باشد، در لیفت با نخ احتمال وجود عفونت در محل برشهای  وارد کردن نخ ها به زیر پوست وجود دارد و در ناحیه تحت درمان حساسیت به لمس ایجاد می گردد، یکی دیگر از عوارض لیفت با نخ نامتقارن و یکدست نبودن نتایج حاصل از لیفت نخ می باشد.

مراقبت های پس از  لیفت صورت با نخ

در لیفت صورت با نخ پس از انجام لیفت صورت متورم و کبود می شود که پس از چند روز برطرف خواهد شد و تا چندین روز بیمار باید استراحت کامل داشته باشد و در هنگام خواب برای از بین بردن تورم صورت باید سر خود را بالا بگذارد. با مقایسه روش هایفو تراپی و لیفت با نخ به راحتی می توان نتیجه گرفت که استفاده از روش هایفوتراپی به دلیل عوارض بسیار کمتر برای پوست جهت لیفت صورت بسیار مناسب تر می باشد و نتایج بهتری را برای بیمار در پی خواهد داشت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X