تغییر را با لیزر جوانسازی هایفو احساس کنید

تغییر را با لیزر جوانسازی هایفو احساس کنید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تغییر را با لیزر جوانسازی هایفو احساس کنید

یکی از روشهای جوانسازی و لیفت صورت که طرفداران زیادی هم دارد هایفوتراپی می باشد که توسط متخصص جراحی پلاستیک انجام می گیرد و استفاده از این روش قدرت لیفت بالایی در پوست دارد، حال باید دید چگونه می توان تغییر را با لیزر جوانسازی هایفو در پوست احساس کرد. هایفوتراپی پوست با دستگاه انجام می گیرد و این دستگاه جز دستگاههای لیزری می باشد که از نیروی امواج در جهت جوانسازی پوست استفاده می نماید ، دستگاه استخدامی جزء بی ضرر ترین دستگاه های مورد استفاده در زیبایی پوست می باشد.

 لیزر هایفو جوانسازی پوست

دستگاه جوانسازی هایفو با امواج و نور لیزر عمل می کند و تمرکز این لیزر و امواج در زیر سطح پوست در محل مورد نظر باعث ایجاد انرژی در پوست شده و ور نتیجه عمل کلاژن سازی که بر اثر بالا رفتن سن در پوست متوقف شده است دوباره شروع می گردد و با تقویت امواج پوست از چروک خلاص شده و لیفت و سفت می گردد.

عدم آسیب به سطح پوست

دلیل عدم آسیب به سطح پوست در روش هایفوتراپی این موضوع می باشد که نیروی امواج دستگاه در سطح پوست پراکنده بوده و باعث سوزاندن و ایجاد زخم در سطح پوست نمی گردد و در زیر پوست متمرکز شده و انرژی حاصل از جمع شدن امواج پوست را احیا و روند کلاژن سازی را بازیابی می نماید. استفاده از روش هایفوتراپی علاوه بر رفع شل شدگی و افتادگی پوست باعث رفع مشکلات سطح پوست از جمله بسته شدن منافذ پوست می شود ، قدرت بالای دستگاه هایفو صورت باعث اثر بخشی این دستگاه در یک جلسه بر روی پوست می شود و پوست دچار تغییرات اساسی شده و لیفت گردیده و جوانی و شادابی به آن باز گردانده می شود. لیزر جوانسازی هایفو در همان جلسه اول باعث ایجاد تغییرات زیادی در پوست شده و پوست لیفت و تازه می گردد و چروک آن محو می گردد ولی اثر واقعی هایفو تراپی بعد از ۳تا ۶ ماه از گذشت هایفوتراپی در پوست ظاهر می گردد و روند بهبودی پوست تا حدود ۲ سال ادامه دارد و پس از آن به دلیل وجود روند پیری در پوست اثر هایفوتراپی به مرور زمان کاهش پیدا خواهد کرد ، استفاده از هایفوتراپی در تمام نقاط صورت ممکن می باشد و در پوست  دور چشم نیز که حساسیت بالایی دارد جهت رفع چروک آن قابل انجام می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X