زیبایی خود را با تزریق کلاژن به گونه بازیابید

زیبایی خود را با تزریق کلاژن به گونه بازیابید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

زیبایی خود را با تزریق کلاژن به گونه بازیابید

اولین علائم پیری و بالا رفتن سن معمولا ایجاد چین و چروک در پوست می باشد ، کاهش حجم چربی های زیر پوست باعث شل شدگی و افتادگی پوست می شود که در این راستا حجم عضلات گونه کم می شود و گونه برجستگی و سفتی خود را از دست می دهد ، برای جبران حجم از دست رفته گونه روش های فراوانی وجود دارد کی یکی از این روش ها تزریق کلاژن می باشد و زیبایی گونه با تزریق کلاژن به گونه بازیابی می گردد.

عوامل تخریب گونه ها

داشتن گونه برجسته و متناسب با فرم صورت زیبایی خاصی به صورت می بخشد و هنگامی که عضلات گونه بر اثر بالا رفتن سن، وراثت، روش زندگی، تغذیه ناسالم، بیماری ها، اشعه خورشید و لاغری حجم خود را از دست می دهند گونه حالت طبیعی خود را از دست می دهد و فرم اصلی صورت به هم خواهد خورد.

تزریق کلاژن به گونه

تزریق کلاژن به گونه یکی از روش های بازسازی گونه می باشد که حجم از دست رفته گونه را به آن باز می گرداند در این روش کلاژن که پروتئینی طبیعی در بدن می باشد و پوست را جوان نگه می دارد از خون خود فرد جداسازی می گردد و به گونه تزریق می گردد. کلاژن به دلیل اخذ از خون خود فرد با بدن وی سازگاری دارد اما اگر این کلاژن از خون گاو گرفته شده باشد قبل از تزریق نیاز به تست آلرژی در بدن فرد دارد، تزریق کلاژن در گونه باید به اندازه کافی صورت گیرد تا پوست آن سفت شده و حجم آن متناسب با فرم صورت باشد تزریق بیش از حد کلاژن و برجسته نمودن گونه ها بیش از حد فرم طبیعی صورت را دستخوش تغییر خواهد کرد.

مشاوره با پزشک برای کلاژن درمانی

افرادی که به دنبال جوانسازی پوست صورت خود می باشند به دلیل حساسیت پوست این ناحیه از بدن و تاثیر عوارض بر زیبایی آن باید قبل از انتخاب روش جوان کننده خود با پزشک مشورت داشته باشند. پزشک بعد از بررسی وضعیت بیمار و سلامت وی در مورد روش های مختلف جوان سازی به وی توضیح خواهد داد و با معاینه بیمار  نتایج و خطرات هر روش درمانی را به وی گوشزد می نماید و سپس روش متناسب با وضعیت بیمار را به وی توصیه می نماید . تزریق کلاژن به گونه روشی دائمی برای برجسته نمودن گونه ها نمی باشد و بعد از گذشت مدتی به دلیل افزایش سن و جذب کلاژن ها توسط بدن نیاز به تزریق مجدد وجود دارد و اگر تزریق انجام نگیرد گونه ها دوباره دچار شل شدگی و افتادگی خواهند شد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X