چروک صورت در طب سنتی چه راه حلی دارد؟

چروک صورت در طب سنتی چه راه حلی دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چروک صورت در طب سنتی چه راه حلی دارد؟

چروک ایجاد شده در پوست دغدغه بسیاری از افراد  مخصوصا خانم ها می باشد و در کنار استفاده از کرم های آرایشی برای پوشاندن این چروک همیشه به دنبال راه حلی جدید برای از بین بردن این مشکل می باشند ، یکی از روش های رفع مشکلات پوستی استفاده از طب سنتی می باشد که باید دید چروک صورت در طب سنتی چه راه حلی دارد. گاهی راه حل های مختلف و روش های گوناگون در مورد چروک پوست موثر نمی افتد و در رفع چروک پوست دچار راه گشا نمی باشند و یکی از روش هایی که به ذهن افراد می رسد استفاده از طب سنتی برای رفع این چروک می باشد که با استفاده از گیاهان دارویی و روش های طبیعی به درمان این مشکلات می پردازد و در این کار باید از مشاوره با متخصص طب سنتی استفاده نمود.

از بین بردن چروک صورت در طب سنتی

در طب سنتی وجود چروک و لک  در پوست به طبع افراد بر می گردد و طبع افراد در کنار مصرف غذاهایی که با طبع هم خوانی ندارد باعث ایجاد چروک در پوست می گردد  و برای درمان و رفع چروک پوست باید در گام اول تغذیه مناسب هر طبعی مصرف گردد سپس با مصرف داروهای گیاهی و استفاده از انواع روغن های طبیعی در پوست چروک آن رفع شود ، طبق نظر متخصصین طب سنتی پوست یکی از ارگان های بدن می باشد که اگر بر اثر تغذیه صحیح بدن خوب کار کند پوست هم شفاف و بدون چروک خواهد بود.

از بین بردن چروک در طب سنتی

در طب سنتی پوست بعد از اصلاح عادت های غذایی گاو دوم رفع چروک و لک های ایجاد شده در پوست می باشد که در این طب بیشتر از داروهای گیاهی و روغن ها جهت ایجاد ماسک طبیعی استفاده می شود، استفاده از ماسک آلوئه ورا و گلیسیرین و انواع میوه ها مثل خیار باعث تقویت سلول های پوست می شود و با آب رسانی به پوست سبب می گردد خشکی آن برطرف شده و چین و چروک ایجاد شده در آن محو شود. عصاره بادام، گل رز ، عصاره لیمو و ترکیب با روغن آواکادو می تواند ماسک مناسبی جهت رفع چروک پوست باشد ، این مواد طبیعی موجب ترمیم بافت های خشک پوست شده و حالت ارتجاعی پوست را تقویت می نماید و آسیب های پوستی را درمان و در رفع چروک آن موثر خواهد بود. چروک صورت در طب سنتی با گیاهان دارویی و دانه های روغنی و ماسک انواع میوه ها درمان می گردد و به علت خواص ابن مواد و طبیعی بودن آنها نه تنها در پیشگیری از ابتلا به عارضه های پوستی مفید می باشد  بلکه آثار آشکار آنها در رفع چروک بر همگان مسلم می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X