همه چیز درباره میکرونیدلینگ ترک های پوستی

همه چیز درباره میکرونیدلینگ ترک های پوستی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره میکرونیدلینگ ترک های پوستی

امروزه روشهای درمانی متنوعی برای جوانسازی پوست، ترمیم جای زخم ها، جای سوختگی ها و رفع ترک های پوستی وجود دارد که به کار گیری هر روش ممکن است نتایج متفاوتی برای بیماران داشته باشد ، یکی از روشهای درمانی برای رفع مشکلات پوستی ذکر شده میکرونیدلینگ می باشد که در اینجا همه چیز درباره میکرونیدلینگ ترک های پوستی را خواهیم دانست.

علل ایجاد ترک های پوستی

گاهی تغییرات ایجاد شده در بدن موجب ایجاد تغییر رنگ در پوست شده و پوست کشیده می شود و با نواحی دیگر پوست رنگی متفاوت پیدا خواهد کرد، افزایش وزن، لاغری ، بارداری و افزایش سن موجب می گردد تا کلاژن که پروتئینی می باشد که وظیفه کشسانی پوست را دارد در پوست تولید نگردد و پوست دچار ترک خوردگی گردد ، این رگه های موج دار ممکن است در قسمت هایی از بدن مثل بازوها، ران ها، سینه، شکم  و صورت ظاهر گردند.

میکرونیدلینگ ترک های پوستی

در صورت ظاهر شدن ترک های پوستی در بدن یکی از روشهای رفع این گونه ترک ها میکرونیدلینگ می باشد که در این روش سوزن های دستگاه در عمل ترک خوردگی ها وارد شده و با ایجاد زخم در سطح پوست سبب می گردد تا بافت های زیرین پوست به طور خودکار کلاژن تولید نمایند و پوست حالت ارتجاعی خود را بازیابی نماید و کشیده گردد و ترک خوردگی و تغییر رنگ پوست ترمیم شود ، با این روش درمانی بافت پوست به علت خاصیت خود درمانی برای بهبود زخم های سطح پوست کلاژن تولید خواهد کرد و رنگ پوست و ظاهر آن بهبود خواهد یافت. در دستگاه میکرونیدلینگ از کارتریج های یک بار مصرف جهت درمان بیماران استفاده می شود و این کارتریج ها باید استاندارد باشند و استریل شده و دارای محافظ بوده تا خون و مایعات بدن از آنها خارج نشود. میکرونیدلینگ ترک های پوستی با ایجاد زخم های کنترل شده در عمق مناسب در پوست سبب می شود تا ضایعات پوستی کاهش پیدا کند و بافت پوست لطیف و مرطوب گردد و خاصیت کشسانی و ارتجاعی بودن پوست برگشت بپذیرد، با استفاده از این روش عملکرد پوست طبیعی خواهد شد و تغییرات رنگ پوست که در اثر ترک خوردگی ظاهر شده بود اصلاح می شود و پوست رنگ طبیعی با سایر نقاط بدن خواهد داشت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X