سیستم هایفو برای لیفت صورت بدون جراحی

سیستم هایفو برای لیفت صورت بدون جراحی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

سیستم هایفو برای لیفت صورت بدون جراحی

یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های قرن اخیر جهت لیفت صورت و جوانسازی آن هایفو می باشد که بدون جراحی عمل لیفتینگ و کشیدن پوست را انجام می دهد و از این تکنولوژی در لاغر کردن اندام بدن نیز استفاده می گردد و روشی کاملا ایمن و بی خطر برای بدن می باشد حال باید دید سیستم هایفو برای لیفت صورت بدون جراحی چگونه عمل خواهد کرد. افرادی که  دچار مشکلات پوستی مانند چین و چروک و افتادگی  می شوند و در انجام جراحی جهت لیفت پوست محدودیت دارند و در مورد عوارض جراحی نگران می باشند می توانند برای لیفت پوست صورت خود از روش غیر جراحی هایفو استفاده نمایند .

سیستم هایفو

هر روش درمانی سیستم منحصر به خود را دارد که در درمان فرد موثر می باشد، سیستم هایفو برای درمان افتادگی پوست صورت از امواج اولتراسوند استفاده می نماید و این امواج با کمک تکنولوژی به کار رفته در دستگاه به زیر پوست تابیده می  شود و با تمرکز در ناحیه تحت درمان و در عمق مناسب باعث تخریب کلاژن های فرسوده شده و کلاژن جدید تولید خواهد کرد که باعث لیفت سریع و طبیعی پوست خواهد شد. طول امواج هایفوتراپی و حرارت و انرژی حاصل از این امواج در زیر پوست باعث جوانسازی پوست شده و پوست را لیفت و کشیده خواهد کرد.

عملکرد هایفو

امواج هایفوتراپی که در سطح پوست غیر متمرکز می باشند در زیر پوست در عمق مناسبی که توسط متخصص تنظیم خواهد شد نقاط دایره شکلی ایجاد می کنند و با متمرکز شدن در آن ناحیه حرارتی مناسب ایجاد می نمایند که با انقباض و سفت کردن عضلات پوست باعث افزایش حجم آنها و لیفت شدن پوست می شوند. روش هایفوتراپی برای بیمار عوارض خاصی ایجاد نخواهد کرد و اگر انرژی امواج به درستی تنظیم گردد فقط در سطح پوست کمی التهاب و قرمزی ایجاد خواهد شد که بعد از گذشت چند ساعت از هایفوتراپی از بین خواهد رفت و ماندگار نخواهد بود. سیستم هایفو بسیار منحصر به فرد می باشد و به طور همزمان هم باعث از بین رفتن چروک صورت و هم لیفت و مستحکم شدن آن می گردد و پایداری این لیفت نسبتا طولانی بوده و تا چند سال ادامه خواهد داشت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X