تاثیر هایفو صورت بر کشیدن پوست

تاثیر هایفو صورت بر کشیدن پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تاثیر هایفو صورت بر کشیدن پوست

پوست صاف و کشیده و یکدست تاثیر زیادی در زیبایی هر فردی به خصوص در زیبایی صورت  خانم ها دارد چون در اولین نظر پوست هر فردی جلب توجه می نماید و اگر پوست دچار شل شدگی و افتادگی گردد زیبایی وی دچار خدشه خواهد شد و حتما به دنبال روشی برای کشیدن پوست و لیفت آن خواهد بود، در اینجا تاثیر هایفو صورت بر کشیدن پوست را خواهیم دید. روشهای کشیدن و لیفت صورت در گذشته اغلب به روش جراحی انجام می گرفت و جراحی و لیفت پوست در ناحیه رویش موها انجام می گرفت و جای بخیه و زخم در سطح پوست باقی می ماند اما امروزه لیفت صورت با روشهای غیر جراحی مانند هایفو انجام می گیرد که غیر جراحی و غیر تهاجمی می باشد.

مدت زمان هایفوتراپی

مدت زمان هایفوتراپی در هر فرد به ناحیه تحت درمان بستگی دارد و معمولا ۳۰ تا ۶۰ دقیقه به طول می انجامد و در این مدت بیمار راحت خواهد بود و به جز احساس گرما دردی را حس نخواهد کرد.

تاثیر هایفو صورت

هایفو صورت که به دلیل وجود چین و چروک در پوست صورت انجام می گیرد با استفاده از امواجی انجام خواهد شد که کوچکترین آسیبی به سطح پوست نمی رسانند و پوست صورت  با استفاده از انرژی امواج این دستگاه به طور طبیعی منقبض شده و لیفت و کشیده می گردد و در جای خود استحکام پیدا می نماید. کلاژن های تولید شده در اثر هایفوتراپی پوست صورت خود عامل لیفت و کشیدن پوست شده و جوانی و شادابی را به پوست هدیه می دهند.

افراد منع شده از هایفو

طبق تشخیص متخصصان افرادی که دچار دیابت باشند و در بدنشان عفونت فعالی وجود داشته باشد ، زنان باردار نباید هایفوتراپی پوست انجام دهند همچنین بهترین سن برای هایفوتراپی سن بالای ۳۵ سال که سن شروع افتادگی پوست می باشد خواهد بود. تاثیر هایفو صورت پس از انجام هایفو بلافاصله قابل مشاهده می باشد و در همان جلسه اول پوست صاف و یکدست می گردد اما نتیجه واقعی بعد از گذشت ۳ ماه از هایفوتراپی مشخص می گردد و این روند جوانسازی تا یک سال بعد از هایفوتراپی ادامه خواهد داشت، افرادی که تمایل به تکرار هایفوتراپی صورت خود دارند بعد از گذشت ۶ ماه می تواند جلسه دوم هایفوتراپی خود را انجام دهند و اثر این هایفوتراپی تا ۲ سال بر روی پوست باقی خواهد ماند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X