مزایا و عوارض هایفو زیر چشم برای رفع چروک

مزایا و عوارض هایفو زیر چشم برای رفع چروک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و عوارض هایفو زیر چشم برای رفع چروک

هایفو تراپی گر چه در تمام نقاط پوست صورت و بدن قابلیت اجرا دارد اما در برخی نواحی مانند دور چشم به دلیل حساسیت بالای چشم و نازکی بیش از حد پوست دور چشم باید با دقت بالاتری انجام گیرد در اینجا توضیح خواهیم داد که مزایا و عوارض هایفو زیر چشم برای رفع چروک آن  چه خواهد بود. ورود تکنولوژی هایفوتراپی به عرصه پزشکی و زیبایی باعث ایجاد تحولات زیادی در این زمینه شد و به دلیل عوارض کم و غیر جراحی بودن این روش در بین بیماران مورد استقبال خوبی قرار گرفته است.

هایفو زیر چشم

هایفو تراپی در دور چشم و زیر چشم به دلایلی مانند ایجاد چین و چروک دور چشم و رفع تیرگی و کبودی ، رفع گودی زیر چشم و درمان افتادگی و شل شدگی پوست پلک زیر چشم انجام می شود

عملکرد هایفو زیر چشم

امواج هایفوتراپی به دلیل حساسیت و نازکی پوست دور چشم و بالا و زیر پلکها باید به گونه ای تنظیم گردد که باعث آسیب به پوست این نواحی نگردد ، امواج دستگاه هایفوتراپی به دلیل ایجاد انرژی در نواحی دور چشم باعث لیفت طبیعی دور چشم می گردد و کلاژن لازم جهت لیفت پوست را به وجود می آورد .

مزایای هایفوتراپی زیر چشم

هایفو تراپی زیر چشم روشی بی خطر و امن جهت رفع چروک پوست در این نواحی می باشد و تنها در یک جلسه قابل انجام می باشد این روش همزمان با لیفت پلک بالای چشم انجام می گیرد و علاوه بر رفع چین و چروک افتادگی پلک را نیز درمان می نماید . پس از انجام هایفوتراپی زیر چشم در همان جلسه می توان نتایج هایفوتراپی را مشاهده کرد و پوست زیر چشم صاف و لیفت می گردد اما نتیجه اصلی کار به دلیل تولید کلاژن های جدید بر اثر هایفوتراپی در چند ماه بعد قابل مشاهده خواهد بود.

عوارض هایفو زیر چشم

در هایفوتراپی اطراف و زیر چشم بعد از عمل ممکن است دور چشم کمی ملتهب و قرمز گردد و اگر امواج دستگاه به درستی تنظیم شده باشد این التهاب گذرا بوده و بعد از چند ساعت رفع خواهد شد. عوارض هایفو دور چشم تا حد زیادی به تبحر و تخصص پزشک معالج وابستگی دارد و به دلیل حساسیت پوست دور چشم باید با دقت بیشتری انجام گیرد زیرا آسیبهای چشمی ممکن است عوارض بدی را برای چشم به دنبال داشته باشد که قابل جبران نباشند . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X